Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a "legjobb"...

Szerintetek melyik a "legjobb" horoszkóp, és miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
rák,bak,halak,oroszlán.
2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Aztaa,13:32-es! Amit írtáél a barátnődről... én is bak vagyok, és ugyanez jellemez. ;)

Magamra ismertem.. :D

2010. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Amit még nem olvastam az a Skorpió, én az vagyok... igaz barát, de csak azokkal akik életre szólnak. Egy szélsőséges ember, mert mi a frankót mondjuk meg, valamit/kit utálunk vagy imádunk. Egy skorpió mellet nem lehet unatkozni, én derűlátó vagyok, így az életem is az. A veszélyes helyzetekben is megállom a helyem, és kivételesen jó hallgató és tanácsadónak is mondanám magam, mert meg is fogadják azokat. Birka türelmem van. Viszont ha megbántanak akkor kiadom az útjukat. Érzelmes vagyok, és piszok mód szenvedélyes is. Hűséggel vannak a párkapcsolatokban problémáim, de nem verem át az embereket. Ez mondjuk neveltetés kérdése is. Kiismerhetetlen, és mégis egy nagyon összetett nő.


erős akaratú, veszélyt kereső, álmodozó, mozgékony, munkakedve nagy, uralomra vágyó, kíméletlen, bosszúálló, büszke, túlzásra hajlamos, szenvedélyes, beleérző képessége nagy, bátor, kitartó, erős érzések fűtik, hiú-élvezetre vágyó. (bosszúállást inkább az égiekre bízom)


Kritikákat várom!


[link] és aki ezt a tesztet kitölti, az megismerheti magát!

2012. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Isabella95 ***** válasza:
Vízöntő és ikrek :)
2012. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Mérleg!:) mert művészi, elegáns, jószívű, megértő és tiszteli és szereti a barátait, és a társait:)
2014. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Oroszlán a legjobb.
2019. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Az oroszlán a legjobb csillagjegy. Ez nem kérdés.
2019. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!