Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a "legjobb"...

Szerintetek melyik a "legjobb" horoszkóp, és miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A vízöntő, mert akkor született a kutyám. :) Amúgy nem hiszem, hogy van legjobb.
2009. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

legjobb csiilagjegy inkább,nem?


szerintem az Ikrek meg a Vízöntők,mert azok olyan "lazák",és olyan a személyiségük,ami a mai világban előnyt jelent: társaságkedvelők, viccesek, optimisták, nem veszik úgy a szívükre a dolgokat, gyorsat túlteszik magukat a problémákon (ha egyáltalán van nekik)


Még a Nyilasoknak is jó,mert imádják magukat, általában el vannak ájulva maguktól.Jó lehet úgy élni.Oroszlánokra is kb u.ez jellemző.

2009. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Darth Vader


hal én is az vagyok :)

2009. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a mérleg, mert az olyan fenséges és művészi... Vagy talán tévedek?
2009. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
szerintem nincs legjobb. sokat számít a születési év, a közösség amiben nevelkedtél, és a te hozzáállásod másokhoz. a horoszkópból mindenki azt olvas ki amit akar.
2009. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas, mert Én is az vagyok :)/L

Ikrek, mert a párom az... :)/F

2009. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:18

A párom mérleg,és te pontosan rátapintottál a lényegre.Művészi:)

Én ettől függetlenül azt mondom,hogy mindegy milyen csillagjegyű az ember,a személyisége,viselkedése olyan amilyenné nevelték,a milyen a környezete,és amilyen a természete.Sokszor amikor olvasom a csillagjegyek tulajdonságait,nem mindenben értek egyet..

PL:nővérem vízöntő:-akaratos,okos,kitartó,és jó szívű

húgom nyilas: -befolyásolható,lelkileg gyenge,de örökké vidám

én ikrek vagyok: vidám,érdeklődő, nem kitartó,és érzelmes

a fiam oroszlán:-önimádó,imád a közép pontban lenni,hűséges,megbízható, kitartó

unokahúgom szűz: okos,önmagával foglalkozó,felületes,jó szívű

A barátnőm BAK: család centrikus,naiv,szeretetre méltó

Nos hányan ismernek így magukra??

Szóval mindegy milyen csillagjegy szülötte vagy az egész nevelés,és hozzá állás kérdése..

2009. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
egyértelműen az ikrek. júniusban születtem, és szerintem az a legjobb hónap.
2009. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Rák és Bak.
2009. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Szerintem a mérleg.A párom mérleg és mindenki művész lélekként tartja számon,amúgy pedig kedves és nagyon megértő (de azért megjegyzem elég szétszórt és rendetlen).A lányunk nyilas,ő nagyon megosztja az embereket.Jó humorú és aranyos,de mérhetetlenül nagy az egója :) Én bak vagyok,a legtöbben azt mondják befolyásolható vagyok,és szeretem kimaradni a balhékból.Békepárti vagyok,úgyhogy igazuk is van.
2009. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!