Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a bika horoszkópú...

Milyenek a bika horoszkópú férfiak? Mit szeretnek egy nőben az ágyban stb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Miért nem mondja ki, amit érez?
2009. nov. 10. 14:59
 2/13 anonim válasza:
51%

kicsit olvass utána az asztrológiának. a "bika horoszkópú" gondolom azt jelenti, hogy az illető napja épp a bikában állt. mi van a holddal, meg a többi bolygóval?


a bika archetípusa, amit a horoszkópos oldalakon megtalálsz (harmonet.hu, astronet.hu, stb) az egy az egyben senkire sem vonatkozik.

2009. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Hát azt nem tudom, hogy nőkben mit szeretnek, de egy ágyban azt szeretik, ha puha.
2009. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24%

BIKA

"Szopni született". Érzékibb, mint bárki más. Puha a szája, és mindent tud a farkadról. Úgy szívja, mint egy folyondár. Alap, hogy lenyeli. :) Még a sejtjeidet is birtokolni akarja. Imád szopni, nyugodt életed lesz mellette.

2009. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem a női változatra voltam kíváncsi
2009. nov. 10. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez a meleg férfi változat volt.
2009. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Én Bika vagyok, 28F.

Akik igazán közel kerültek hozzám szintén bikák voltak, és akikkel a legnagyobb fájdalommal váltam el, szintén bikák. Bika a bikával nagyon jól kijön, de megölik egymást.

Én magamból indulok ki, szerintem elviselhetetlenek tudnak lenni a bikák… Van amikor lehozom a csillagokat, és akad amikor mindent pórrá zúzok. Ez a jellemző az ágyra is, és ha azt kérdezed mit várnék el, akkor valami ilyesmit.

Szóval, szerintem nehéz a bika természete, de van ami ezért kárpótol, őszinteség, bizalom, és őrök hűség.

2009. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én is Bika vagyok. F/17

Ami engem illet nem vagyok a szavak embere,inkább tettekel mutatom ki a szeretetemet,makacs tudok lenni,ha valakit(mit) megszerzek,az örökké kelleni fog,ezzel jár hatalmas féltékenységem is,ami rossz,viszont hűséges,romantikus,az ágyban inkább vad,de hangulatfüggő.

Én már régen Bika horoszkópú lányt keresek,de még nem találkoztam megfelelővel :D Majd egyszer :)

2010. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
hát a pasim bika 5 hónapja vagyunk együtt de már elég rég ismertem.szóval msot ugy az őú jellemzését mondom el de az tényleg bika: igazi férfi,nagyon sármos,megbízható,birtkolni akar,az ágyban nagyon szenevdélyes,érzéki de romantikus is olykor vad.Fura de nekem elmondja amit érez.mondja h szeretlek,imádlka,hiáynoztál.. és teljesen öszintének tünik..eszmélesztlen jol öltözik,nagyon jo a stilusa..imád enni,aludni,szeretkezni de nem lusta egyáltalán..neki a elgfontosabbak a testi örömök de amikor szerelmekedünk az minden..nagyon imádja és énis mert megesszük egymást..nagyon ínyenc midnen tekintetben..megérzi a legaprobb illatokat is és jol hall meg lát is.. bátor,bármit megtenne azért akit szeret :) kitűnő apa aki mindent megtesz a gyerekeiért de inkabb anyagiakban mutatja ki a szeretét..ez ellentmondás mert nekem tényleg öszintén mutatja és mondja is.. reális,a földön jár.. nekem tökéletesen ellenkezöm mert én nagyon álmodozo vagyok(Halak).. és nem mondanám hogy hűséges.. mert velem van,de felesége van...
2010. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
20/F: énis bika vagyok és nagyon fontosnak tartom hogy én ill. a párom is jól nézzen ki:) Azis igaz hogy birtoklom a megszerzett lányt, sármos vagyok és néha vad az ágyban:)
2010. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!