Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan nevezik ezt, és hogyan...

Hogyan nevezik ezt, és hogyan működik?

Figyelt kérdés

Új vagyok a horoszkóp témában,lehet hogy hülyeség amit kérdezek,de akkor is megkérdezem:D

Szóval a horoszkópok mellett pl. az enyém,a Kos mellett áll egy bolygó,de nem a Mars,olyat is láttam hogy Kos Hold,Kos Vénusz,de ezt nem tudom mit jelent.Gondolom olyasmi mint az aszcendens ,csak éppen az uralkodó bolygót jelenti a születés pillanatában?


2012. dec. 23. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy hülyeség. De ha a Kos a Hold mellett áll, akkor a születés pillanatában a Kostól és a Holdtól számított 3,54 fényévnyi különbség miatt nem állhat a Kos a Vénusz mellett, mivel lehet hogy mögötte áll, ami 1,98 milliárd km-nyi távolságra lévő Neptunusz 63-ik áthajlási szögbe történő átforgási sebességének változásán múló 9,313 millió négyzetkilóméternyi területű kisbolygó a Nappal és a Holddal együttálva olyan gravitációs mezőt hoz létre amely következtében az uralkodó bolygót kimozdítaná a helyéről, ami miatt a Kos nem állhatna a Mars semelyik irányával, mivel 3 égitest is takarná egymást. Teccik érteni?
2012. dec. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Izé hogy is mondjam,a "mellett áll" kifejezést az egy bizonyos mondat felépítésére,külső személyiségjegyeire értettem.

Tessék látni:

-Kos Vénusz

Én(ha éles érzékszerveim nem csalnak ugyan)ezt láttam,szerintem a Kos mellett a Vénusz áll.Fekszik.Ahogy teszik önnek.

Vagy esetleg obszerválja meg itt:

-Kos Hold

Ebben az esetben a Hold közvetlenül a Kos mellett tartózkodik.Legalábbis saját egyéni véleményem szerint,tudtommal nem vagyok bandzsa,de ha kegyednek problémái vannak látókáival,őszinte részvétem.

Szóval szívéles elnézését kérem a félreértésért!Sok szerencsét kívánok a szövegértés dolgozathoz!:)

2012. dec. 23. 03:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Na kezgyük ott hogy én se értettem amit leírtam, csak rögtönöztem hogy lásd hogy ez mekkora fas.zság.
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,szóval jobb útra szeretnél téríteni?Mert nem fogom fogni a fejem hogy "Ó mennyire igazad van,ez az egész akkora hülyeség és felesleges,mostantól soha az életben nem törődöm olyan dolgokkal amik nem a munkámmal vagy a szociális életemmel függenek össze,a hobbi és az érdekeltség ismeretlen és új dolgok felé annyira rossz dolog!"

Nos gyermekem,köszönöm ezt a rendkívül érdekfeszítő és intellektuálisan építő jellegű beszélgetést,ma is tanultunk valamit,legalábbis minden rosszindulat nélkül remélem te is,és mostantól mielőtt trollkodni jössz az ezotéria rovatba,feldereng előtted ez a szöveg,és elgondolkodsz hogy talán nem kéne a saját "igéidet" ráerőltetni másokra,mert még furábbnak fogsz tűnni azoknál is akiket éppen oltogatsz...különben is,Jehova tanúi már lestoppolták a melót.

2012. dec. 24. 01:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!