Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió pasik mennyire kezdemé...

Skorpió pasik mennyire kezdeményezők egy kapcsolatban, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akiknek volt dolguk skorpió pasival...milyenek, kimutatják hogy akarnak valamit, első szexnél kezdeményeznek? vagy náluk sosem lehet tudni?

skorpió-skorpió párosnál hogy van ez?

Miből lehet tudni hogy tetszem-e egy skorpiónak ha elvileg titkolják az érzelmeiket?

az is érdekel aki nem hisz ezekben de volt skorpió partnere hogy náluk hogy kezdődött, hogy alakult a dolog

persze, nincs két egyforma ember de érdekelne hogy úgy általában azért mi volt.


2012. nov. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire, a skorpió fiúk nem létesítenek kapcsolatot.
2012. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, h nehéz, mert nem mutatja ki az érzéseit. Egy nagy kérdőjel, sosem tudhatod mit akar, nagyon szeret titokzatoskodni, de épp ez az, ami nagyon izgató benne, hát így ez a vélemény a skorpió pasikról. Aztán , lehet, h baromság az egész, mert a nyilas is pont ugyanilyen.:D
2012. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az én skorpió pasim tudja mit akar és azt közli,ahogy az ég adta.Minden teketória nélkül.Legyen az bármi.Teljesen zárt az érzelmi világa.Mondhatni nem egy szeretgető típus.

Kezdeményező fajta.Ha kell neki valami,azt megszerzi.

Titokzatos.

Sokszor nyersen fogalmaz,amitől olyan,mintha a falhoz lennék állítva.

Ettől függetlenül nagyon tud szeretni csak észre kell venni a gesztusait.Ez utóbbiak nem a megszokottak.Nem hoz virágot,de velem van 0-24órában.Számomra ez utóbbi fontosabb.

Az asztrológia világa rengeteg hasznos információt ad nekünk,de az emberi természetet nem lehet képletekbe foglalni.Szerintem.

Kemények a skorpiók,de sokat lehet tanulni tőlûk.

2012. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
skorpiók? Mindegyik? Azért nem hiszem. Tudod, nem 12 fajta ember létezik...
2012. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Skorpió csaj vagyok.Annyira egyforma az összes skorpió pasi... Mindegyik a farka után megy. Ha megkap akkor dönti el, hogy kellesz-e neki /akár csak pár hónapra esetleg egy életre/ avagy nem.Kéretni kell magad,így számára érdekes leszel és meg akar szerezni. Sosem szabad elsőre beadni neki a derekunkat. Játszani kell velük,hogy sose tudja azt, mikor mit tehet veled. Utálom bennük hogy állandóan tesztelnek, egy-egy odamondással és a ráadott reakcióval alkot rólad véleményt.Konkrétat nem kérdez soha,inkább futja a felesleges köröket nehogy veszítsen titokzatosságából.

Első szexnél naná hogy kezdeményez,de csak akkor ha úgy gondolja hogy nyert ügye van nálad. Ezért szeretnek is összeszedni minden rissz-rossz ribancot akik rájuk startol,bár azokat megbecsülni nem fogják soha.

Ha szexre kerül a sor egyértelmű jeleket ad hogy mit szeretne,némelyik ki is mondja mire vágyik konkrétan,de csak /alkohol+egyéb befolyásoltság alatt/ mert ugye józanul nem ilyen vagány pasik.

Hogy tetszel-e neki nem tudom miből fogsz rájönni,erre rá kell érezned,ismerned kell annyira.Ha meglát az utcán rád mosolyog,esetleg oda is megy beszélgetni.De ha már együtt szeretne veled mutatkozni, akkor tutira tetszel neki.

Igazából romantikusak ők a maguk módján,de nem virágcsokorral fognak az ajtó előtt várni.

Engem mindig is a skorpió pasik vonzottak, van bennük valami különleges,és titokzatos.Pont mint bennem,és ezt kerestem,bele is találtam rendesen,mert mindig skorpiókkal hozott össze a sors. Szóval tapasztalat van :)

Ha érdekel,írhatsz privit

2012. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző, látszik hogy fogalmad sincs a horoszkóptóé. A csillagjegy alig számít valamit, a napjegy és ascendens a fontos:P
2012. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!