Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak gyermekről tapasztalatok?

Bak gyermekről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Arról írjak amelyik meg van nevelve, vagy a neveletlenre vagy kíváncsi? A jól nevelt az aranyos, a neveletlen elviselhetetlen. Mint bármelyik neveletlen gyerek a világon.
2012. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) Haha

Na majd a Skorpio anyuka megneveli az tuti!

2012. júl. 6. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiam 5 és fél hónapos és bak. Türelmes, érdeklődő, nyugodt, csak akkor sír ha gondja van. Nagyon nyitott, kedves és anyacentrikus (van egy rák csillagjegyű 3 éves így van viszonyítási alap). Rossz tulajdonságot nem tudok írni, mert még a legelső éjszakáját is teljesen végigaludta, tehát erre sem lehet panaszom. Imád kézben lenni imádja a testvérét.
2012. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez szinte tul szep ahhoz h igaz legyen :) Azt olvastam h nyugodtak es komolyabbak a koruknal. Igy legyen!! Januar 9-re vagyok kiirva.
2012. júl. 6. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam január 17-én született pont a kiírt napon. Én is várom, hogy mikor ér véget ez a tündér mese. De mindjárt 6 hónapos lesz és jön a 3 havonkénti váltás, ami vagy befolyásolja a természetét vagy nem. Amúgy nagyon vidám társasági baba, de egyedül is remekül eljátszik. Na ez már a túl szépen, hogy igaz legyen kategória. :) Pedig igaz... Jó egészséget és babázást.

2. voltam

2012. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a bak gyerek nyugodt, csöndes. de azért érzékeny. kedves, mosolygós. igen, amolyan álombaba :-)

de az aszcendens is sokat számít!


skorpió anyukáról is tudnék írni :-DDD (enyém is az)

2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: attól nem lesznek mások a gyermeked tulajdonságai, mert a bak jegybe fog születni. A tulajdonságait a génállománya és a szocializációja fogja meghatározni, semmi egyéb. És főleg nem az asztrológia - mára bizonyított: hatástalan áltudomány.
2012. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Bak nő vagyok, anyukám Vízöntő, azt mondja egy igazi tündér voltam a 9 évvel idősebb Kos bátyámhoz képest :D

nyugodt, csendes, türelmes baba voltam, szerettel egyedül játszani, bent lenni a szobámban és imádtam az állatokak. Ugyanakkor ment a hiszti is, duzzogásban bárkit leköröztem és nem szerettem ha a saját cuccaimat indoklás nélkül kölcsön- vagy elveszik.. :D A Koshoz képest nem volt annyi feles energiám, szótfogadtam és képes voltam nyugodtan ülni a fenekemen órákon át ha a helyzet azt kívánta (iskola, utazás, tv)

Sokminden nem változott azóta sem :P

Ha gyerekem lesz az vagy Oroszlán vagy Bak lesz :P

2012. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly, 8-as? Így fogod tervezni a gyerekvállalást, mert a te saját példádból meg a bátyád példájából kikövetkeztetted, hogy akkor ez biztos az egész emberiségre igaz?
2012. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!