Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz horoszkópú pasiról mit...

Szűz horoszkópú pasiról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
ha valaki hisz a horoszkópokban akkor mit tudtok mondani? vagy tapasztalatból. nem tudom hogyan kellene egy szűz horoszkópu pasival bánni.
2009. máj. 11. 11:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

utolsó: azóta a kérdezett személy a barátom lett :) nos én azt tapasztaltam hogy nagyon nehezen nyilik meg és mivel pszichológusnak készülök azért jól ismerem a rejtett érzelmeis :) igazság az hogy próbálja leplezni hogy érzelmes lenne pedig nagyon is az

ha valami nagy gond van akkor bizony előjönnek belőle is az érzelmek

emelett házias segítőkész mindig ott van ha szükség van rá :)

2010. máj. 11. 21:38
 12/17 anonim válasza:
én is pont ugyanilyen vagyok :D
2010. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tegnap vagyok. az én barátom is nehezen nyílik meg de igaz, hogy nagyon megbízható és lehet rá számítani. ja és feledékeny meg szétszórt, de nagyon:)
2010. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen tényleg feledékeny :D de igyekszik :)
2010. máj. 13. 20:35
 15/17 anonim válasza:

Igen, mert a szüzek nagyon megjegyzik, ha egyszer kitárulkoznak és utána otthagyják őket. Utána már nincs kedvük másnak is, mert attól tartunk, hogy akkor ismét ez történne. Megunna a másik.


Egy szűz pali. 22

2010. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok, és a honvédségbe készülök. Egy honvéd meg nem lehet sírómasina.
2010. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hogy szűz
2023. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!