Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most én miis vagyok?!

Most én miis vagyok?!

Figyelt kérdés
aki 1996.április.14-én születtik az milyen jegy a horoszkóba?
2011. szept. 18. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

utolsónak

honnan tudod hogy a suliban milyen a tanulmányi eredményem?

atól hogy helyesen nem írok még jó tanuló lehetek vagyis vagyok:D de nem érdekel az olyan fajta ember amilyen te vagy

2011. szept. 18. 18:18
 12/17 anonim ***** válasza:
A horoszkóp arra jó, hogy meghatározza az életedet. Bekategorizálja az embereket 12 csoportba és megmondja, hogy milyen vagy, hogy mit fogsz csinálni és hogy kivel ne és kivel barátkozzál. Ha még nem vagy benne, akkor ajánlom hogy ne is hagyd magad ennek az ökörségnek. Szerintem lesz olyan reakció, aki győzködi hogy neki mindig bejön, de az gyenge elme és azt várja amit megjósolnak neki. Kifejezetten káros az emberi személyiségre!
2011. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tom Benko ***** válasza:
Maximálisan egyetértek, utolsó! A horoszkóp az élet megrontója.
2011. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

NA figyelj! a horoszkópba ha valaki hisz akkor igaz lesz de aki nem hisz annak nem igaz!

Te kos vagy.

2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tom Benko ***** válasza:
Hazudik, akár hiszel benne, akár nem.
2011. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 x) ***** válasza:
Hát nekem már teljesült be párszor de ez lehet akár véletlen is :)
2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A blikk horoszkópja nekem mindig bejött... Akár egyszerre 3 különböző csillagjegy is, függetlenül attól, milyen régi az újság.


Hogy mondhatjátok ezek után, hogy nem igaz??? PL [link] is írta, hogy rengeteg pozitív visszajelzést kapott. Ezek után is hülyeség lenne?

2011. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!