Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas hölgyhöz milyen jegyű...

Nyilas hölgyhöz milyen jegyű férfi illek? Csak érdekességnek kérdezem ( Van párom )

Figyelt kérdés

Van párom ( Ő Ja. 11 - én született - Bak ), s ugyan nem hiszek ebben a horoszkóp dologban, mégis, kicsikét érdekel:D


23/L


2011. aug. 17. 14:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
8:53-nak: Nem az volt a kérdés hogy életük végéig, hanem hogy milyen jegyű férfi illik a nyilas nőhöz. Egyébként az ikrek elsőmmel 14 évet voltam együtt. Erről meg ennyit. További szép napot.
2011. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
élet végéig nem jó a ikrek, ő arra képtelen.
2012. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nyilas nő vagyok. Rövidtávú kapcsolatom volt bakokkal, de semmi extra.Hosszútávú kapcsolatom, ikrekkel és vízöntővel. Az ikrekkel csak 2 évig voltunk együtt. Részemről nem működött, egyszer nagyon hízelkedő volt, volt hogy meg is alázkodott, máskor meg szó szerint fegyelmezett, hogy hogyan kéne viselkednem. Vízöntővel 9 éve vagyok, most vállunk. Szintén részemről nem működik már. Nagyon rideg és képtelen kimutatni az érzelmeit, ami az elején még érdekes, de hosszú távon úgy érzi az ember, hogy csak ad de nem kap semmit. Humorérzék és kedvesség benne egyenlő a 0-ával. De persze én se vagyok tökéletes és nem lehet általánosítani. :)
2013. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!