Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas hölgyhöz milyen jegyű...

Nyilas hölgyhöz milyen jegyű férfi illek? Csak érdekességnek kérdezem ( Van párom )

Figyelt kérdés

Van párom ( Ő Ja. 11 - én született - Bak ), s ugyan nem hiszek ebben a horoszkóp dologban, mégis, kicsikét érdekel:D


23/L


2011. aug. 17. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyilas hölgyhöz főként Oroszlán, Kos illik, de emellett még ikrek, mérleg és vízöntő sem rossz.


A Bak -nyilas nem túl jó párosítás, de talán úgy, hogy te vagy a nyilas az jó lehet.

Én bak nő vagyok hozzám is vonzódnak a nyilasok, fogalmam sincs miért...:D

2011. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

xD xD xD


Erre majdnem írtam valamit ;)


Össze állunk, mind két kicsi legó? xD

2011. aug. 17. 15:09
 3/13 A kérdező kommentje:
nyugi, csak vicceltem :)
2011. aug. 17. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilashoz oroszlán,kos,mérleg,vizöntő,ikrek illik papiron!

De én a földekkel is nagyon jól kijövök.

2011. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok, és amit itt előttem írtak, az rám abszolút nem igaz... Egyáltalán nem illenek hozzám az oroszlán és ikrek pasik. Barátnak, jópajtásnak igen, de hosszútávra társnak kizárt. Tapasztalat.


Bak? Ugyan bakba szerelmes még nem voltam, de vonzódom hozzájuk bizonyos tekintetben. Szeretem hallgatni őket, okosak általában és mindenhez értelmesen szólnak hozzá, vagy nem teszik azt, és ez jó.


A mérlegekkel viszont szuperül kijövök. A kossal és a bikával is elég jól együtt lehet működni. A szűzzel nem.

2011. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dr.pszicho válasza:
Ha Te nyilas hölgy vagy és a kínai horoszkóp szerint Nyúl, akkor hozzád nagyon illik egy Baknyúl. 6 menet alatt meg sem áll!
2011. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

14:59


Ne légy ennyire cinikus -.-'

2011. aug. 21. 15:43
 8/13 anonim válasza:

Én is nyilas lány vagyok. Idáig két ikrek párom volt. :) Most egy skorpió tetszik.. :) De nagyon :) Érdekességként, hogy a legelső nagy szerelmem még tizenévesen is egy skorpió volt.

Szóval ikrek, skorpió..

2011. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát Előző! Úgy tűnik nem az igazit keresed...

Ha két ikrek párod volt, az nem azt jelenti, hogy nem illetek össze?! Gondolkodj már! Ha annyira tökély lett volna, még most is együtt lennél az első ikrekkel.


Kérdező, ha rövidtávú kapcsolatra vágysz, vagy kalandot keresel, akkor abszolút felesleges a csillagjegyen gondolkodni, tökmindegy. Egy nyilas rövidtávon bárkivel összeillik és jól érzi magát.


Hosszútávon már nem így van, bár akkor sem szabad mindent elhinni a horoszkópnak. Hosszútávon én nyilasként egyáltalán nem jövök ki jól az ikrekkel, mert más céljaik vannak, kevés bennük az érzelem, stb... A halakkal se pl, mert az trükközik, titkozlódzik nem őszinte, és nem lehet vele beszélgetni. Az oroszlán már kezdetekkor nagyon beképzelt...


A többi jeggyel talán lehet valamit kezdeni. Bár a szűzzel nem biztos, túl rendmániás. A bak az jó szerintem, csak egy baknak lehet túl bohókás a nyilas. hát oda kell figyelni egymásra.

2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

08:55


A párom bak és én nyilas, nagyon jól megvagyunk és odafigyelünk egymásra :) hála az égnek minden kisebb - nagyobb dolgot megbeszélünk, amiről úgy gondoljuk, hogy a másik szemébe is kicsit félreérthető :)

Bennem a párom pont azt is szereti, hogy van bennem élet, kicsit hóbortos, vicces és mosolygós, élettel teli vagyok, aki mindenkit megmosolyogtat :)

Nagyon sok mindenben hasonló a véleményünk és az ízlésünk/gondolkodásunk, ha pedig mégis van olyan, amiben nem értenénk egyet, akkor mindig kíváncsian várja a másik, hogy miért az a tényállás ami, és elbeszélgetünk.... mindkét részről kifejtjük a véleményünket/meglátásunkat, de a végén valahogy mindig dűlőre jutunk és mosolygunk.

2011. aug. 24. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!