Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most ez milyen horoszkóp?...

Most ez milyen horoszkóp? Miben vagyok? November 22.

Figyelt kérdés

egyik ezt írja másik azt



én szívem szerint skorpió vagyok de nem tudom lehet nyilas a hivatalos jegyem?


2011. aug. 5. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
szerintem nyilas vagy
2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fúj utálom a nyilast
2011. aug. 5. 13:11
 3/10 anonim válasza:
53%

Szerintem Skorpió, de nézd meg azért ezzel is, vagy valami más programmal.

[link]

2011. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%
Szerintem ilyen esetben, ha az ember 2 jegy határában áll, akkor egy kicsit mind2 jegy hatása érvényesülhet. De amelyikkel kapcsolatban több azonosságot érzel, az határoz meg inkább.
2011. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
skorpió! szerintem.
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ville Valo aznap született és Ady Endre is - ők skorpióknak vallják magukat.
2011. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
*vallják/vallották
2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Skorpióra gyanakszom, mert ismertem én is egy enapon született lányt.. Nagyon sok olyan cselekedete volt, amire egy nyilas nem lenne képes. (Tudom, mert nyilas vagyok.)

Azt mondjuk tudom, hogy mi nyilasok sokak szerint nem vagyunk rögtön kiismerhetőek, ebből még az is adódik, hogy egyik nyilas a másik nyilast is nehezen ismeri fel. Viszont vannak olyan alap dolgok, amit a nyilas az őszinteségéből adódóan képtelen lenne produkálni. És aki ilyesmiket tesz, arról jó eséllyel megtudom állapítani, hogy nem nyilas. Így voltam a nov22-én született ismerősömmel is. Na őt biztosan skorpió.

Lehetséges, hogy az óra is számít, pl ha a nap elején születtél akkor skorpió, ha a végefele, akkor esetleg mégis nyilas? Nem tudom.

2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyim is november 22-én született...:) ésőt is skorpiónak tekintik... és tulajdonságaiban is nagyon hasonlít a skorpiókhoz..:))) ugyhogy szerintem te skorpió vagy!
2011. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
skorpió november 22-ig tart. egyértelműen skorpió vagy.
2012. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!