Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi ez a szent küldetés?

Mi ez a szent küldetés?

Figyelt kérdés

Beleolvastam most csak az első oldalba és a válaszokba.

Ha nem érdekel az asztrológia és a horoszkóp mi a fenének írsz ide? :D Engem nem érdekel a politika nem is bújom azt a topicot, oltva mindenkit akit igen. Nem írogatok be lámaságokat nekik és nem várom el hogy ehhez tapsoljanak :D Sőt. Be se nézek mert... na? Mert nem érdekel, úgy van!


Az ide írók mást nem csinálnak csak kommentelgetnek marhaságokat amikről vagy azt hiszik, hogy húde viccesek voltak vagy hogy mekkora módon bizonyították mán megen az IQjuk nagyságát. A másik kedvencem az a perverz barmok akik beírogatnak mindenféle gusztustalanságot ezekre, mert vicces -.-~ tényleg. Nagyon az.


A moderálás meg valamiért nem jár erre |o|. Ha van ez a rovat ami elvileg erre a béna témára van akkor miért ne lehetne erről a béna témáról beszélgetni, ti pedig miért érzitek szent küldetéseteknek, hogy ide kommenteljétek a baromságaitokat :S ?


2011. júl. 25. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt akár én is feltehettem volna :) Egy felmérésem szerint: 10 válaszból egy érinti is a kérdést, a többi azt sem. De ezen ne bosszankodj, változtatni úgysem fogsz tudni rajta.
2011. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A politika mocskos téma és semmi szórakoztató nincs benne és csak az ember felidegeli magát rajta. Viszont itt már maguk a kérdések is viccesek és a rá adott áltudományos "normálisnak szánt" válaszok is.


PL: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2020..


Az emberek nem veszik észre az egész ezotériát működtető áltudományos hátteret, ami segítségével jósok, kristálysebészek, parapszichológusok, telekineziológusok, pálcás-ingás emberek, tisztánlátók hada népszerűsíti területét, minden következmény nélküli pénzkeresetét.


Ez nem olyan, mint a vallás témakör, mert ott emberek hitéről van szó, ami egy teljesen más tészta. Itt nem hitről van szó, hanem olyan témákról, minek folyamán az aluliskolázottabbik elmegy energiatanfolyamra 40.000-ért, majd 5 napos kristály I-II-III tanfolyamra 140.000-ért. ÉS utána leoltja a mineralógust (ásványkutató, 8 év egyetem és kutatás), hogy hogy mondhat olyan badarságot, hogy a kristályok nem bocsálytanak ki rezgést és energiát.

Minden műszer nélkül, pusztán azért, mert ő ezt 5 nap alatt megtanulta érezni.


Eleinte normális alapokon nyugvó kérdésekre adtam normális választ, de lásd mi lett belőle:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__16..

vagy


Esetleg egy hülye anyuka felháborodása:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..


Telekinézis - psiwheel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__18..

...Belinkeltem egy videót, ahol értelmesen elmagyarázzák a nagyon egyszerű fizikáját a psiwheelnek (amit 3 bögre meleg vízzel is meg lehet ugyanúgy pörgetni), erre jön a psimágus telekinezita és kijelenti, hogy a videó hülyeség és "Fizika nincs,csak hisztek benne".


Nagyjából ezért. Rá leeht döbbenni, hogy ez nem az a témakör, ahol számít az általános iskolai fizika, kémia és biológia. A fizikatanár és a kutató mondja, hogy a kövek nem hordoznak információt és nem sugároznak (a sugárzó anyagok is BOMLÁS közben sugároznak). De odajön a 8 tanfolyamot végzett mágus és üti az asztalt, hogy DE. Az ilyen emberek viccesek, ígyhát továbbra is viccet csinálunk belőlük.


Üdv,

Egy korábban normális válaszadó, majd emberiség agyszintjéből kiábrándult gyakorló troll

2011. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké a te nézőpontodat 100%osan megértem. A legtöbb kérdés már maga elég vicces. Az ilyen kérdésekre mint: "igaz e hogy az elemes zseblámpát a macskák találták fel még a szíriuszon?" én is marhaságokat írnék, de nem teszem mert max nevetek rajta egyet ha elolvasom. Szarok rá :D


De itt most konkrétan a horoszkópos részre gondoltam.

Itt olvastam bele az első oldal kérdéseibe. Idegesítő látni hogy ritka a normális válasz.

Minden harmadik kérdéshez "bekopipésztelte" smartguy például a kis horoszkópos cáfolatát (na jó csak két-háromnál láttam de olyan hosszú, hogy ez most megmaradt) valaki vissza is írta neki hogy nem az volt a kérdés tud e valaki bizonyítékot a horoszkóp ellen :) pedig más rovatokba ő tök jókat ír.


Horoszkóp: Ahogy írták is egy ősi jellemrajz nem jóslás. Aki ért hozzá az tudja nem kell neki bebizonyítani semmit.

Feng-shui: Térelrendezés. Hogy ne egymás hegyére hátára legyen dobálva minden a lakásban, és esztétikus legyen.

Agykontroll: Tényleg képes vagy önhipnózissal egy csomó mindenre. Ez még bizonyított is.


Lehet csak azon a napon nem volt szerencsém, de megnézve a kérdésket amik normális hangnemben és a témához kapcsolódóan lettek feltéve nem értem miért kell ott bizonygatni, hogy igenis nagyobb az a kis micsoda :D

2011. júl. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!