Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden halak skizofrén?

Minden halak skizofrén?

Figyelt kérdés
A halak ketten vannak, akkor minden halak jegyű ember kettős személyiségű?! Jó, hogy az ikrek is ketten vannak, de azoknak mégiscsak van valami közük egymáshoz, de 2 halnak semmi köze egymáshoz...
2011. júl. 2. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A skizofrénia még mindig nem egyenlő avval h vkiinek több személyisege van.. Egyébként ezt a kérdést h kérdeznéd meg többes számban? :D a halakok tényleg skizofrének?? Csak kiváncsi lennék...

ja az ikrek is ketten van, és ha veszünk kettő kos embert, ők is ketten lesznek.:)

2011. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a csillagjegynek kυrvára semmi köze a személyiséghez jegyezzétek már meg
2011. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én halak vagyok, és NEM vagyok skizofrén...Nagyon sok skizofrén ember rohangálna akkor az utcán,nem gondolod?

[link]

2011. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leírták előttem szépen a magyarázatokat: nem, nem egyenlő vele
2011. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem vagy skizofrén, de a depresszióra hajlamos vagyok és nem igazán élek a reális világban
2011. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A skizofrénia tudathasadás de nem kettős személyiség. Azt multiplex-személyiségzavarnak hívják!
2011. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!