Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden halak skizofrén?

Minden halak skizofrén?

Figyelt kérdés
A halak ketten vannak, akkor minden halak jegyű ember kettős személyiségű?! Jó, hogy az ikrek is ketten vannak, de azoknak mégiscsak van valami közük egymáshoz, de 2 halnak semmi köze egymáshoz...
2011. júl. 2. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Skizofrénia NEM egyenlő tudathasadás. Utánaolvasni! Most rögtön!


(és nem, a horoszkópodtól nem leszel mentális beteg, legfeljebb ha rögeszméddé válik a horoszkóposdi)


- egy halak

2011. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

te nagyon buta vagy kedves kérdező

ha komolyan gondoltad a kérdést, sajnos akkor főleg

2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jólvan, akkor helyesbítek:

Minden halak disszociatív személyiséggel rendelkezik?

2011. júl. 2. 21:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden oroszlán átváltozik oroszlánná?



Itt egy kérdéseddel azonos szintű kérdés.

2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Remélem átjön az üzenet.
2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem, az üzeneted közel sem azonos rangú. A te kérdések hülyeség, senki se tud oroszlánná változni -.-'

De ellenben sokkal érdekesebb a halak szindróma. Minden csillagjegy egyedül van, kivéve a halak, mert ők többen. Egy ember miért rendelkezik egyszerre 2 csillagjegy értékű csillagjeggyel, ez nem jelenthet valamit? Miért oroszlán, miért nem oroszlánok? Miért nyilas, miért nem íjászok? Miért halak, miért nem hal?

Ennek csak van valami oka...

2011. júl. 2. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Csillagjegy. Leírtad hússzor kb. Mi következik ebből?



.

Úgy, néz, ki, mint, két, hal.

2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ennyierővel az ikrek is
2011. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem skizofrén, mert nem a horoszkóp adja meg a mentális betegségeket, hanem a genetika pl.!

Ha viszont arra gondolsz, hogy egy Halak jegyűnek igen gyorsak a hangulatváltozásai, és hol bizonytalan , hol meg olyan biztos a dolgában, hogy nocsak ; akkor igazad lehet, ez az örök kettősség jellemzi őket. A Halakban van egy nagyfokú bizonyítási vágy, és az hogy az ár ellen is úsznak-ha kell- de aztán meg elkeserednek és inkább futnak a problémák elől. Aztán megint belelkesülnek....és így tovább.Igen, ez valóban egy érdekes kettősség!

2011. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én egy halak ismerősömnél sem vettem észre kettősséget o.o hm ok mondjuk többen elég bizonytalanok de nem értem miért halak, miért nem csak hal. amúgy az ikreknél meg észrevettem kettősséget, pl ikrek csillagjegyű ismerőseim többsége elég kétszínű. nem mintha ebből ítélnék, nem ez határozza meg nálam h kiről mit gondolok, ezt csak így észrevettem
2011. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!