Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden Halak csillagjegyű...

Minden Halak csillagjegyű ilyen lusta, csendes és magánakvaló?

Figyelt kérdés
A barátomnak semmihez nincs kedve, két hete ki sem mozdul a szobályából és ha nincs kedve még a telefont sem veszi fel.Kezdek attól tartani, hogy drogozik is.Előző barátom is halak volt és ugyanezek a tulajdonságok róla is elmondhatók. Mit lehetne ez ellen tenni?
2011. jún. 28. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Apukámnak is Halak a csillagjegye. Kicsit lusta, szétszórt, de azért nem punnyad a szobába, mindig megy valamerre, vagy épp dolgozik.
2011. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Halak valóban hajlamos a lustaságra, de inkább úgy nevezném, hogy halogatjuk a dolgokat, egészen az utolsó pillanatig.

Az pedig, hogy visszahúzódik az azért van, mert így töltődik fel. Erre szüksége van, mint növénynek a fényre.

Viszont ha ez feltünően sokáig tart, és előled is "bezárkózik", akkor valami lelki gondja van. És amíg ezt meg nem oldja, addig nem is fog nagyon elő jönni.

2011. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A halak a legrosszabb jegy, ami létezik. Bocs, ha ezzel megbántottam valakit.


Nekem is volt halak jegyű barátom. Nem mutatta ki az érzéseit, olyan volt mint egy élő halott, folyton elvonult és élte a kis saját világát (aminek köze nem volt a valósághoz).

2011. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is halak vagyok, bár lány vagyok. Igen, a lustaság engem is nagyon gyakran elkap, szeretek csak egész nap olvasgatni, filózgatni, merengeni dolgokon, nem szeretem a túl anyagias elfoglaltságokat, pl takarítás. :D Nekem az aszcendensem oroszlán, emiatt van bennem egy kis tűz is, szeretek bulizni is, iszogatni, táncolni, fontos, hogy mindig jól nézzek ki, szeretem a jó ruhákat, a finom ételeket stb. De jól elvagyok egymagam is, szeretem a két életforma közt megteremteni az egyensúlyt. De szerintem ez az oroszlán részem. :) A Halak nyugis, elmélkedő, visszahúzódó, csendes típus. Sajnos sokmindent nem tehetsz ellene, ha neki így megfelel a helyzet, úgysem fog változni. Ha nem tetszik így a srác, akkor pedig hagyd ott, mert sajnos úgy sok értelme nincs együttlenni. :/
2011. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kommenteket!Azért amiért ilyen, otthagyni biztos nem fogom.Ezt az énjét is szeretem,pontosan emiatt különlegesebb mint az átlag,csak néha nagyon zavar,hogy nem mutatja ki a negatív érzéseit.Már kezdtem aggódni,hogy túl sokat van egyedül,de ezekszerint neki a magány nem jelent gondot.Én biztos nem bírnám egy napig sem egyedül:)Esetleg valami ötlet, hogy hogyan tudnám kiszedni belőle,hogy mi bántja?
2011. jún. 28. 19:04
 6/9 anonim válasza:
100%

Én ilyen vagyok:)

De ezeken kívül még álmodozó, szentimentálisan romantikus és idealista is:)

Hogy ez valakit idegesítene, olyan nem volt még. Éppen ezt szeretik bennem, hogy olyan kis különleges lelkivilágom van:)


25/L

2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ezt nem igazán tudod... Én is halak vagyok, és belőlem is nagyon nehéz. Ha meg valakinek mégis elmondom, miért vagyok szomorú, olyan érzésem van, mintha valaki belelépett volna a saját terembe. És nálam ez nagyon zavaró. Ha szeretné úgyis elmondaná.. Csak adj neki egy kis időt. :)

Én is imádom a magányt. Csak az a baj, hogy a konfliktusokat is így kezelem. Vagyis, ha összeveszek a párommal, inkább elvonulok magamnak, csak ne kelljen beszélni... Miután pedig lenyugodtam, indulatok nélkül mindent meg tudunk beszélni.

2011. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khrisztike ***** válasza:
Apukám is halak:) Igen ilyenek:D Nagyon maguknak valók de szerethetők igazán :) Apum kedvenc sportja a pecázás... egyedül XD Nem szeretik a sok embert:D
2011. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15F én is hallak vagyok hallak az a a csillag jegy ami leginkább elgondolkodo emberekre jelemző lustaság ez esesetben relativ azért van mert magamból kiindulva olyanokon is eltudok gondolkozni amire mások ügyet sem vesznek a hallak általában érékeny segitőkész kissé lusta semilyiség aki néha nem tudja kifejezni magát a legjobb a mit tehetsz hogy leülsz vele szemtől szembe és beszélgetekróla (melesleg nekem is vanak ilyen korszakaim enek oka van valami trauma barát elvsóesztése szerelmi úgy lehet hogy a családban van valami zűr)
2011. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!