Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő, szűz pasi? Nagyon nem...

Kos nő, szűz pasi? Nagyon nem illik össze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kos nő, szűz pasi? És ennyi ideig kibírtátok? Biztos elég rossz lehet már a kapcsolatotok.. a Kos és a Szűz taszítja egymást! Szerelemben és szexualitásban is teljesen különböző igényeik vannak. Én szakítanék vele, azon nyomban.



.. és ha ez most egy KICSIT is elbizonytalanított, akkor szörnyen szégyelld magad, hogy egy random internetes idegen spontán kiötölt hülyesége ekkora hatással van rád. A horoszkópoknak NINCS. SEMMI. TUDOMÁNYOS. ALAPJA.

okés?

2011. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem érdekelnek nagyon ezek a dolgok csak láttam ezer másik kérdést és kiraktam én is egyet

csak a többiekhez irtak is valami jellemzést :S

mindegy

2011. máj. 16. 18:02
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]


Majd katt rá, és ott tudod elolvasni.

2011. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.:D Jól emlékeztem, h az astronet-en is van ilyen:))


[link]

2011. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hívd fel a gyurcsókot és kérdezd meg. egy kis energetizálást, meg távgyógyítást is fog küldeni
2011. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Két igencsak ellentétes karakter, de ha legalább egy közös pontot találnak, akkor egész jól kiegészítik egymást. A Kos a világot akarja megváltani, a Szűz megteremti hozzá a reális alapokat. S ha a Szűz szemérmes visszafogottságát fel tudja oldani, akkor a szerelemben is olyan tökéletes összhang jöhet létre kettőjük között, hogy a Kos még a kalandozásról is megfeledkezik. Ha viszont nem sikerül megtalálni a lelkéhez a kulcsot, akkor bizony a hálószobája ajtaját se nyithatja ki. Eleinte Szűznek kifejezetten imponál a Kos tettrekészsége, aktivitása, később épp ezek a tulajdonságai idegesítik. Abban pedig kár is reménykednie, hogy sikerül a párját megváltoztatni, higgadtságra, meggondoltságra szoktatni. A tüzes Kos a földjegyű Szüzet ridegnek, érzéketlennek tartja, és inkább odébbáll, mint hogy „hozzá hűljön”. De ha a kapcsolat kezdetén a Szűz annyira szerelmes, hogy képes engedni az elveiből, akkor átvehet a Kos forróságából és felmelegedhet mellette. Ha hajlandó hozzá igazítani az életét, akkor egész jó párost alkothatnak.
2011. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:) köszi
2011. máj. 16. 18:29
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, meg se próbáld!!

Gyereket meg ne is tervezzetek, mert az biztos egy diktátor lesz!!! xD

Szerinted?

Bárki képes, bármit jósolni....

2011. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy nem, akkor szakítotok? :D
2011. máj. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18:25. Ezen meditalj!

27 eve elunk egyutt a parommal, es nagyon sokan tettek olyan megjegyzeseket, hogy allitolag Mi nem illunk ossze....

Ennek ellenere azt mondhatom, hogy nagyon jo hazassagban elek.

2011. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!