Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet-e jövője? Nyilas férfi,...

Lehet-e jövője? Nyilas férfi, halak nő.

Figyelt kérdés
Lehet jövője egy nyilas férfi és halak nő kapcsolatának?
2011. máj. 11. 16:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
41%
Természetesen lehet, mivel a horoszkópnak az ég egy adta világon semmi köze nincs a párkapcsolatod sikeréhez/bukásához.
2011. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyeneken gondolkodsz biztosan nem!
2011. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
hetero, miért ne lehetne?
2011. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Az ágyban jól kijönnek, az tuti.

Viszont a halak túl érzéketlen egy érzelmes nyilashoz, és ha nincs vele beszélgetve, azt a nyilas nem tűri jól, a nyilas szereti ismerni a társát és érzéseit...

2011. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
nyilas vok és megőrülök a halaktól néha
2011. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én halak nő vagyok és boldog házasságban élek egy nyílassal.sőt van egy kislányunk is.nem a horoszkop számit.hanem az egymásért érzett szeretet.mi imádjuk egymást.
2011. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy ezért szakítanék, vagy ilyesmi, csak kíváncsi voltam, hogy ilyen téren milyen a kapcsolatunk. nagyon sokat beszélgetünk, szerencsére én nagyon érzelmes típus vagyok. az ágyban is nagyon jól megy minden. :)
2011. máj. 11. 17:52
 8/16 anonim válasza:
84%
én halak nő vagyok egy évig volt kapcsolatom nyilas férfival-maga volt a pokol-nagyon okoskodó volt,mindenbe beleszólt,irányítani és tanítani akart amit én nem tűrtem.én nyilassal többet nemjönnék össze :)
2011. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, bármi lehetséges. én halak nő vagyok, a barátom nyilas. jól kijövünk, sokat beszélgetünk, és rengeteg dologban értünk egyet, jó társaság, hangulat, beszélgetések. Bár némely horoszkóp azt írja hogy nem jönnek ki egymással, másik pedig az ellenkezőjét írja. A pártól függ, viszont az ellentétek vonzzák egymást. Tűz és víz.
2011. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárki azt hinné, hogy ha két ember egyformán gondolkodik, s azonosak a céljaik is, az maga a boldogság! Ebben a kapcsolatban gyakran megtörténik, hogy nem így van. A Halaknak elég hamar rá kell jönnie, hogy a Nyilasnak semmi nem jó. Ha kényezteti, az elől menekül, ha meg nem ajnározza a kedve szerint, akkor azért keres házon kívüli boldogságot. Talán az a baj, hogy rengeteg bennük a közös vonás: mindketten imádnak álmodozni, szeretik a társaságot, az utazást. Csak az a baj, hogy az életfelfogásuk is hasonló: mindketten a majd csak lesz valahogy-elv alapján élik az életet, és a másiktól várják, hogy döntsön végre, illetve hogy oldja meg az esetleges gondokat. Gondok pedig már szerelmük hajnalán szép számmal jelentkeznek, mert még abban sem tudnak megegyezni, hogy hová menjenek moziba, melyik adó műsorát nézzék a tévében, vagy hogyan rendezzék be a lakást. S mert mindkettőjüknek óriási a lelke, könnyen megbántódnak.


Volt már nyilas barátom, de nagyon hamar meguntam...

2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!