Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a vízöntő férfi?

Milyen a vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, de rám elég sok minden igaz a csillagjegyem leírásából, kíváncsi lennék, ha a párotok vízöntő, mik a tapasztalataitok.
2011. máj. 5. 08:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bocs: vízöntő.
2011. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Az én párom vízöntő! 2éve vagyunk együtt és még soha nem volt ennyire mozgalmas kapcsolatom, sőt néha fárasztó, kifejezetten nyughatatlan férfi! Ha rátör akkor menne ide-oda egyszerre csinálna mindent élni akar máskor meg csak ugy elvan magába és kicsit depressziós lesz és hagyjam békén! Tökéletesn kiszámíthatatlan sose tudom hogy pl. következő héten mit akar, milyen kedve lesz és ehhez még társul egy zabolázhatatlan szabadságvágy! Amit ha nem tudsz tolerálni esélyed sincs, mert ha azt érzi hogy rátelepszel egyből tovább áll! Egyébként ezt még nekem is nehéz volt megszoknom, pedig eléggé szabadszellemű vagyok nekem is kell a tér és én se bírom, ha megfolytanak, de az ő szabadságvágya a a kapcsoltunk elején még nekem is sok volt! Ehhez még társul hogy semmit nem tervez meg előre, sőt kifejezetten utálja ha terveznie kell, sokat álmodozik ha nem sikerül kicsit depis lesz és utánna jöhet egy ujabb cél! Tud kicsit elvont is lenni és mindenképp különc kitűnik a tömegből a megjelenésével, viselkedésével lényével! És ehhez még társul a hatalmas szexuális étvágya!


Hát ilyen az én vízöntőm! Azt hiszem elég jól bírom mellette pedig Oroszlán vagyok! Szóval a mi kapcsolatunk nem épp unalmas, sablonos de mégis élvezzük!:)

2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Utolsó voltam, de ez még lemaradt!


Ő az első férfi aki mellett ízig-vérig nőnek érezhetem magam és ez minden különc/néha idegesítő tulajdonsága miatt kárpótol!

2011. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

éjjel-nappal vizel.

:)

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Legjellemzőbb tulajdonságai: a hagyományok és korlátok felrúgása, új utak keresése az élet minden területén. A Vízöntő-jegyűek akkor születnek, amikor a legzordabb az időjárás, ám amikor épp a tetőfokára hág a farsang, mókáznak, alakoskodnak mulatoznak az emberek. Hát csoda-e, hogy a Vízöntő ember is épp ilyen? Komoly, elgondolkodó, a világ jobbításán fáradozó, aki a vidámság álarca mögé rejtőzik, és soha senki nem tudja meg, mire is gondol, mit is érez, mit tervez éppen. Régi megfigyelés, e jegy szülöttei vannak legkevesebben a föld kerekén. Ami pedig nagy kár, mert különleges embertípus, örök újító, "világmegváltó", jobbra törekvő. Igaz, rengeteg különc szokással is megáldotta a természet. Gyűlöli a formaságokat, s ha csak teheti, új utakon jár. Így aztán már messziről kirí a sorból gondolkodásmódja, viselkedése vagy öltözködése miatt. Egy régi asztrológiai könyvben olvasható: "A vízöntő jelleme egyszerre szfinx és csörgősipkás udvari bolond." A merev, gunyoros, rejtelmes mosolyú arc ugyanis csak maszk, ami mögé valódi érzelmeit rejti, az udvaribolond-öltözékkel pedig nemcsak bosszantani akarja környezetét, hanem jelzi azt is, hogy "a bolond mond igazat", és kendőzetlenül elmondja véleményét, lesújtó kritikáját a maradi, földhözragadt, nehezen mozduló világról. A Vízöntő szereti a társaságot, szívesen mókázik, játszik, viccel kifelé, közben lelke mélyén nagyon is komoly dolgok foglalkoztatják., Megrögzött reformer, mindenért rajong, ami új, többnyire az ultramodern irányzat követője. Ez pedig a munkájára, öltözködésére, ízlésére is rányomja bélyegét. Ő az, aki mindig két lépéssel a divatházak kínálata előtt jár, és nemcsak a formákkal, hanem a színekkel is meghökkentő hatásra törekszik. Elve mindig az: valami olyat kitalálni, ami még nem volt, ami új, ami más.
2011. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ismertem egyet, aki sose volt hűséges senkihez, és szemrebbenés nélkül hazudott. tarozások mindenfelé, sűrű munkahelyváltások, mert mindemhonnan kirúgták. a saját családját teljesen elidegenítette maga mellől. a feleségét megalázta, és még az anyját is meglopta. mindem jegyből van pozitív, és negatív oldal. hát ez a negatív
2011. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A barátom vízöntő. Eléggé különc figura. Sose tudja az ember mikor mire is gondol éppen, mert néha színészkedik. De ez az, ami őt olyan vonzóvá teszi. Az is igaz, amit előttem írtak, hogy mindig egy lépéssel van mások előtt. Azonban nagyon hűséges és kitartó, a barátaiért a tűzbe menne. Sokat álmodozik, tervezgeti a jövőt. Elég jóképű, ennek ellenére kevés barátnője volt előttem, ez a különc viselkedése miatt van, sokan nem értik. Az én jegyem nyilas, lehet ezért is tudom őt jobban kezelni. Két hasonló jegy, de én talán jobban a földön járok és értem a humorát is. :D
2011. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

Engem úgy lehet levenni, ha a lány elfogadja, hogy első a szabadság. Rendelkezzen valamilyen értékkel, legyen művészi hajlama, vagy sportoljon rendszeresen, ne legyen tipikus mai fiatal, valamivel tünjön ki, hogy lenyűgözzön, de ne mutassa azonnal az arcomba, hogy ő mire képes, mert azt nagyképűségnek veszem. Szeretem, ha egy nő emberileg fejlett, nem flegma, nem utasít el semmit, mosolyog, szeretetteljes. Legyen picit kezdeményező, én biztos, hogy nem kezdeményezek egy lánynál sem, őszintén nem tudom miért, talán félek attól, hogy felhagyjak a szabadságommal. Eddig 1 lány volt, akiért felhagytam volna. Soha ne eröltessen semmit, mert akkor elhagyom, de egy perc alatt képes vagyok erről döntést hozni, és sajnos nem fogom bánni, mert első a szabadság. Engedje, hogy megosszam vele a gondolataimat, álmaimat, őrültségeimet, és ne utasítsa el őket azonnal, hanem hallgassa végig, ha akar nevessen rajta. Legyen humora, legyen pozitív.

Amúgy én is fura vagyok mások szerint is :D


24/F aquarius.

2011. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
24f te egy önző bunkó lehetsz a leírásod alapján.
2011. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

19:41

:D ezt most miből gondolod?

2011. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!