Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a vízöntő férfi?

Milyen a vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, de rám elég sok minden igaz a csillagjegyem leírásából, kíváncsi lennék, ha a párotok vízöntő, mik a tapasztalataitok.
2011. máj. 5. 08:35
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%

A Vízöntő férfi jellemvonásai


Ő a nonkonformista, aki semmiként sem uralható. Tiszteli a tradíciókat, ebben látva a folytonosság eszközét. Az örök álhatatlan, aki mindenáron megvédi a függetlenségét. Analitikus gondolkodóként sosem vesztegeti idejét hosszas magyarázkodásokkal: röviden és velősem mondja ki azt amit akar. Mindig megoldásokat keres mindenre és feltétlenül ragaszkodik az igazsághoz.


Fatalista, aki azt hiszi sorsán nem változtathat. Különös keverék: egyszerre emotív és bizonytalan, kíváncsi és kitartó, félénk és barátkozó, de mindenként nyílt természetű, társaságszerető. A félreértések és kudarcok lehangolják, szenved miattuk. De hamar beleun mindenbe, folyton valami újat hajszol: új ismerősöket, új helyeket, új dolgokat s helyzeteket. A kihívásokra könnyen válaszol s szükség esetén tud színészkedni is. Kiváló vezető egyéniség, aki sosem siklik a rutinosságba.


Találékony és ügyes ember, akit sok zavaros helyzetből kiment az értelme. Valamin mindig változtatni akar, folyton modernizál mindent. élete során sokat örököl a rokonaitól. S minthogy a Vízöntő férfit két planéta is uralja, csupa ellentét: hol gazdag, hol szegény; hol sikeres, hol kudarcokkal küzd. De sosem csügged.


A Vízöntő férfi temperamentuma


A Vízöntő férfi nagy álmodozó, de gyakran inog az ábrándozás és a tett között. Hajlamos az álmok, a tervezgetések világába veszni, mégis megvan a kellő ereje ahhoz, hogy túltegye magát passzív hangulatán és munkához lásson. De mindent egyedül akar megoldani. Ritkán fordul másokhoz segítségért, holott folyton szüksége van valamiféle bátorításra, különben könnyen depresszióba esik. A Vízöntő szereti az idegen tájakat, sokat utazik.


A Vízöntő férfi érzelmi élete


Ez a férfi a női nem tisztelője. Mindig hagyja, hogy a hölgy tegye meg az első lépést, hisz látszólagos nyitottsága ellenére, a Vízöntő férfi félénk teremtés. Finom és fantáziadús, a szerelemben igen leleményes. Nála minden előre eltervezett, megálmodott. Találékonysága és játékossága a szerelem valóságos művészévé teszi.


A Vízöntő férfi családi élete


A Vízöntő férfi, akár az állatöv női szülötte nagy problémája az, hogy az igazi partnert keresi. épp ezért folytonos mozgásban van, mindig keresgél és csak halogatja a házasságot. Ha végül mégis elhatározza magát, hűséges marad a választottjához. élete során előfordulhat, hogy még imitt-amott flörtöl kicsit, de akkor is visszatér a családjához. Elvben jó férjnek számít.

2011. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Én vízöntő vagyok, és a csajom szerint lehetetlen engem kezelni, de elfogad ilyennek és szeret. csak az zavarja, hogy kevés dolgot mondok el neki az életemről és magamról, mert mindent egyedül szeretek csinálni, és nekem az nem jó érzés, ha tud a dolgaimról. Imádja bennem, hogy milyen kitartó és színes, változatos vagyok, de azt nem szereti, hogy titkolózok, viszont ahogy telt az idő, és egyre jobban elmélyült a kapcsolatunk rájött, hogy én ilyen vagyok, és elfogad ilyennek.
2011. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Én vízöntő férfi vagyok és amit az első hozzászóló írt, az tökéletesen megegyezik a való életbeli jellememmel! :)
2011. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
utolsó: és hogy lehet téged elcsábítani?:-)
2011. máj. 5. 10:58
 5/20 anonim ***** válasza:
go ezo témakör...
2011. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

10.24 vagyok

Hogy engem? Ha normális és kedves vagy,valamint elfogadod a természetemet, úgy. A különcségem miatt már évek óta visszautasítanak a lányok, szóval az én esetemben nem lenne nehéz dolog, azt hiszem.

A többi vízöntő ügyében nem tudok tanácsot adni, mert a jegyen belül is vannak jelentős eltérések.

2011. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Általánosságban gondoltam, de rajtad keresztül, mivel írtad, hogy eléggé jellemez a vízöntő leírás.
2011. máj. 5. 14:10
 8/20 anonim válasza:
100%

:)

Igen, én eléggé magamra illőnek érzem a leírást. Az biztos, hogy fantáziám, az van rendesen!

Nagyon fontos nekem, hogy lássam a lányon, hogy igazán érdeklem és nekem se kelljen semmit se változtatnom magamon, csak azért, hogy megfeleljek neki! Olyan lányt keresek, akiből sugárzik az életerő és értelmes is. Manapság sajnos nagyon nehéz ilyeneket találni.

2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
úúú ez tökre igaz az egyik ismerősömre. Hallod te aki leírta a pasiét, nem tudnád a lányét is elírni ???
2011. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A vízöntő férfi állandóan szexelne.

Mindenhol, és mindenhogy.

Nekem ez az első, ami beugrik egy vízöntöntő férfiról.

2011. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!