Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas-kos. Tapasztalatok?

Nyilas-kos. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A kos veszít, a nyilas vacsizik egy jót. Miért, mit hittél, a kosnak van esélye egy íjásszal szemben?
2011. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
. . . komoly válaszokat szeretnék nem vagyok arra kíváncsi hogy neten kinek mekkora pofája van . . .
2011. ápr. 8. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Én F39 kos, párom N30 nyilas.

Jól kiegészítjük egymást. Én hirtelen természetű vagyok, ő érzelmes és jószívű. Eddigi kapcsolataimból a legharmonikusabb, immáron 13 éve.

2011. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én bírom a kosokat, mert könnyű velük együttműködni. Nem kell hatszor elmagyaráznom valamit, hogy megértse, hanem van, hogy elkezdem mondani, és be sem fejezem, már tudja mit akarok.

Nyilas.

2011. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm a normális választ! :)
2011. ápr. 9. 23:23
 6/9 anonim válasza:

Gyermekem és a barátnője ugyanilyen csillagjegypáros

Yvette és balázs ha érdekli

Örülök hogy más is hisz a tudományokban

Kérem amint önnek is lesznek tapasztalatai írjon

Én boszorkánynagymester vagyok, ha kérdése van csak írjon.

Részletekért nyugodtan írjon emailt nekem.

2011. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Részletek. Hm, minden érdekelne, azonban nincs kint e-mail cím.
2011. ápr. 12. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában jól kiegészitik egymást (tapasztalból is irom, meg mások tapasztalatából). Pontosabban nem kiegészitik, hanem felpompálják egymást. Talál a hang, mert mindkettő tűz, viszont nincs ellenségeskedés sem emiatt, mert a nyilas az "enyhébb" tűz, mint a kos, és emiatt nincs az a "két dudás egy csárdában" dolog jelen a kapcsolatban. Alapjábavéve előresegitik egymást. Viszont fontos, hogy még sokminden van asztrologiailag is, ami befolyásol ilyesmit, mint pl az aszcendens, lilith, mindenik bolygo milyen házban van, meg ilyesmik. A napjegy egy fontos része a személyes horoszkópnak, az az alapegyéniség, de csak RÉSZE.
2011. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm Imre herceg, hogy megvédte a mundér becsületét. A kérdező pedig remélem humorra vette boszorkányoskodó nagymesterünket. Én pedig Geralt, a witcher vagyok, szívemen viselem a segítségért hozzám fordulók sorsát és EZÜST kardjával lecsap a Nagymesterre! Ha komolyan érdekli a kérdezőt ez a Nyilas-Kos boncolgatás, írjon nyugodtan, de vegye komolyan Imre herceget, és pontos születési dátum, város szükséges a horoszkóp felállításához.
2011. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!