Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet meg tudni mit...

Hogy lehet meg tudni mit rontottam el elözö életembe?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves hölgy aki asztrologiával foglalkozik meg írta mi a karmám mi a feladatom, hogy éljem ezt az életem.(rá világitott a hibáimra)Szeretném tudni hol éltem mikor és mit rontottam el!Ezzel milyen szakember foglalkozik?És mennyibe kerül?
2011. márc. 31. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy hipnoterapeutát aki végez regressziós hipnózist.
2011. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terepauta ugyan olyan hazugságokat mond neked,mint az a kedves hölgy. Ezt az életed tedd rendbe, ne ilyen ostobaságokra fogd rá a hibáidat! Fizethetsz persze sok ezret,hogy mondjon neked valamit az a terepauta,de az nem segít,hogy a jelenlegi életed jó legyen! Ahogy az sem,hogy az állítólagos karmád szerint akarsz élni! Mindkettő befolyásolja a gondolkodásodat,de nem biztos,hogy jó irányba.
2011. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de a hipnoterapeuták miért is hazudnak? ők csak mély hipnózisba juttatják az embert és "vissza vezetik" egyik előző életébe vagy éppen gyerekkorba, és a hipnotizált személy újból átéli ezeket. ennyiből a pszichológusok is hazudnak, ugyanis ők is végeznek regressziós hipnózist...és az tény, hogy ennek a nagyon sok pozitív hatása van, sokkal teljesebb életet élnek akik már átestek ilyenen.
2011. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kutasd, ki voltál előző életedben. Nem véletlen, hogy nem emlékezünk rá. Mi van akkor, ha olyannal szembesülsz, amit nem tudsz feldolgozni?

Hagyd, és ne bolygasd ezeket a dolgokat, hanem éld az életed.

Magadtól is rá fogsz jönni, hogy mi a feladatod, merre menjél stb...

És jobb is, ha magadtól jössz rá, nem más mondja meg neked.

2011. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előszőr csináld azt, hogy ebben az életedben mi az amin kellene változtatnod, vagy mi a célod. Ha rájössz erre akkor nincs szükség hipnózisra. Viszont, ha nem jössz rá, akkor maradjon ez az utolsó a listádon(mármint a visszavezetés előző életedbe.) Előszőr jöjj rá magadtól, hogy ki vagy és mit kell tenned ebben az életedben.Sok sikert hozzá.

Én is kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehetettem előző életemben, de lehet inkább jobb nem tudni az ilyen dolgokról. :)

2011. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nincs előző élet,se következő.Nincs mit megtudnod,jó hír hogy nem rontottál el semmit.Hát nem jobb így?Most hogy megszabadultál a tehertől.
2011. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előző életedben lusta voltál tanulni.

Most aztán a büntetésed -40 IQ pont.

Ezzel a hátránnyal kell megmutatnod, mire vagy képes, és végigélni egy normális életet.

Nem áll túl jól a szénád.

Igaz, senki sem ígérte, hogy ez elsőre sikerül... lehet, hogy 10-20 életet rá kell szánnod.

2011. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!