Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell olvasni ezt a...

Hogyan kell olvasni ezt a képletet?

Figyelt kérdés

Mi olvasható ki belőle?


[link]


2011. márc. 31. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem képlet!Azt magyaráznak bele amit csak akarnak.
2011. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

A képlet jelentése:


A Mars berakta az aszcendensét a Szűzbe, és túl későn vette ki. Az Ikrek ráléptek a Vénusz aurájára, és mindhárman a balesetin kötöttek ki.

A lényeg, hogy a csillagok állása szerint most egészen újholdig ne egyél vacsorára babkonzervet, mert igen büdös estéid lesznek.

2011. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy könyvet tele lehetne írni vele. Konkrétan életed melyik területére, mire vagy kíváncsi?
2011. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk, azok a vonalak ott belül mit jeleznek, mire utalnak.

Hogy érted egyébként, hogy egy könyvet lehetne vele teleírni?

2011. márc. 31. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy annyi mindent ki lehet olvasni belőle, hogy megtelne vele egy könyv.
2011. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ki nem néztem volna belőle ezt.....


Tehát a vonalak mit jeleznek?

2011. ápr. 1. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
A vonalak a fényszögeket jelzik, vagyis azt, hogy egyes bolygók milyen távol helyezkednek el egymástól. Igaza van az előttem szólónak abban, hogy igen terjedelmes lenne a teljes képlet elemzése, ezért azt javaslom, keresgélj a neten a fényszögekről (együttállás, szextil, trigon, kvadrát és oppozíció a legfontosabb fényszögek). Ha tudsz angolul, az astro.com interaktív (és ingyenes) horoszkópjából bőséges alapvető infókat kaphatsz.
2011. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Rák szülött vagy és Kos az ascendensed. Nagyon visszaszorítják szüleid a vehemenciádat. Nem tudod kiélni az agressziódat. Vigyázz, mert ebből epekő növekedhet. Az anyával se a legjobb a kapcsolatod. Úgy érzed, hogy mindenben gátolnak. Túl konzervatív az egyik szülő
2011. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23,12 kor születtél vagy a körül, ráadásul rejtett Rák ascendensel. Hát nem lehet könnyű! Ne a múlton keseregj, hanem a jövő felé nézz úgy mint az úton levő, aki az utat nézi. Egyik láb a másik után. Nagyon sokszor pesszimistán állsz a dolgokhoz. Ha előre nézel jobban fogod érezni magadat. A múlt már elmúlt a jelen és a jövő számít. Nehézség a munkahelyen a kapcsolataidban, és most jössz rá, hogy fontos az anyagiak is. Állj meg mielőtt megszólalsz. Főleg szülinapod után próbálj meg előbb gondolkodni, mielőtt heveskednél
2011. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 01:21-es! Köszönöm, utána fogok olvasni! :)


Kedves 13:32-es! Eltaláltad a jegyemet és az aszcendensemet :) Hát igen, eléggé visszafogtak, talán túlságosan is. Anyukám nevelt, mert apu a születésem előtt meghalt. Anyu három műszakban dolgozott, én meg suliba jártam, szóval eléggé ritkán találkoztunk, és bár már nyugdíjas, most sem lett szorosabb a kapcsolatunk. Nagyon szeretem Anyut, de örülnék neki, ha megpróbálna az én fejemmel gondolkodni néha.

Amint lesz rá pénzem, belevágok a sportlövészetbe (egyrészt megtanít a koncentrációra, másrészt levezethetném vele a feszültséget).


Kedves 13:52-es! Jól lőtted be az időpontot, éjfél után 5 perccel születtem (Anyu szerint 4 perccel, de a nővérke 5-öt írt a papírra). Hát igen, eléggé nehéz eset vagyok :D Mi az a rejtett aszcendens, és mit befolyásol?

Valóban előre kéne néznem, és nem vissza. Teljesen talált amit írtál, mostanában indult el testvéremmel meg egy ismerősével egy vállalkozásunk, remélem, hogy sikerünk lesz. Látom, mennyire bonyolult egy ilyen dolgot beindítani, és kicsit félek, hogy miattam fog akadozni, ne adj' Isten becsődölni a dolog. Eléggé szűkösen élünk, és ugyan nem vagyok anyagias ember, belátom, hogy kell a pénz ahhoz, hogy az ember boldoguljon a világi dolgaiban is (pl. le tudjam rendezni a fenálló adósságainkat).

Az utolsó két mondatodat (is) értem :)


Köszönöm a válaszokat!

Mások is írhatnak nyugodtan!

2011. ápr. 3. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!