Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz-e az, hogy mindenkinek...

Igaz-e az, hogy mindenkinek az "arcára van írva" a saját aszcendense? Egy jó asztrológus le tudja olvasni valakinek az "arcáról", hogy mi az aszcendense?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 04:49
 1/5 anonim válasza:
47%
Mi az az aszcendes?
2010. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%

Hát szerintem nem!!

Én mérleg vagyok és ki kellett számitanom,hogy mi...

senki nem mondta volna, hogy Rák vagyokxDXd

különbenis én nem hiszek ezekben...se az ilyen horoszkopokban.ahoz képest teljesen igaz volt amit rólam irtak.:))

2010. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, és nem is nehéz leolvasni. Én anno megtanultam a különböző aszcendensek alapvető vonásokat, és nagy pontossággal meg tudom határozni egy ember aszcendensét.


Bár első ránézésre nem mindig egyértelmű, 2-3 jegy is szóba jöhet, de néhány perc beszélgetés után elég egyértelmű.

2010. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrek azcendensű vagyok: magas, sportos alkatú,

egy barátnőm szintén ikrek aszcendensű, ő alacsony, fenék és mell terén nagyon el van eresztve.:)

Azért mást is figyelembe lehet venni a külső szempontok alapján: nap jegye, hold jegye, az aszcendens uralkodó bolygója milyen jegyben és házban található...

2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem elnézve egyszer megjegyezte valami hozzáértő szaki, hogy első pillantásból látszik, hogy ikrek az aszcendensem :P Ezt azzal magyarázta, hogy a szemem élénk, virgonc, magas vagyok, vékony, a hajam vékony szálú és az orrom nem vész el az arcom közepén :D:D Leginkább Für Anikóhoz hasonlított, aki elvileg szintén ikrek aszcendenssel rendelkezik :)
2010. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!