Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Augusztus 23 most oroszlán...

Shelli kérdése:

Augusztus 23 most oroszlán vagy szűz?

Figyelt kérdés
A neten mind a két verzióra ugyan annyi eredmény jön ki!!! Most akkor hogy van ez?
2011. márc. 23. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden évben máskor vált át az oroszlán a szűzben. Hogy a te esetedben ez pont mikor volt, tudni kellene, hogy melyik évben és hány órakor születtél.
2011. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet, hogy egyik horoszkóp szerint máskor kezdődnek el a következő csillagjegyek. De max egy nap eltérés szokott lenni. De szerintem nem évről évre változik, mert ugyanabban az újságban szoktam olvasni a horoszkópot és már több éve ugyanúgy írja. Míg egy másik újságban meg minden évben egy nappal odébb vannak a dátumok. Szerintem nem év függő. Keress egy hivatlos megbízható weboldalt, ami horoszkóppal foglalkozik, és annak higyj.
2011. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak:

Te úristeeeennn...ha ennyire nem tudod miről van szó, ne adj tanácsot...

2011. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oroszlán mert a szűz az már aug. 24-től van
2011. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is augusztus 23-án születtem és mindig az oroszlán horoszkópomat néztem meg ha bár én inkább a szűz tulajdonságok felé húzok,de van bennem oroszlán is.(mindig is oroszlánnak tekintettem magam)Ha ilyen horoszkóp nézegetős vagy akkor a szűzet és az oroszlánt is nézd meg és utána kiderül hogy hogy érzed magad oroszlánnak vagy szűznek.
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TomiJunior válasza:

Dettó 23-án születtem.

Kempo-ra jártam,és a sensei-em 22-én született.Állandó vita volt,hogy most akkor ki az utolsó oroszlán...

Egyébként hallottam olyat,(lehet baromság,annak is tartom)hogy amelyik 'napszakban' születtél,ahhoz az állatövhöz tartozol.Nem érdekel nagyon ez a téma,de rám inkább az oroszlános dolgok illenek,aztán lehet hogy mikor olvastam,csak pont úgy alakult.

2012. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!