Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az ikrek...

Mi a véleményetek az ikrek jegyről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Ikrek vagyok, de nem hiszek abban, hogy ez meghatározza a személyiségemet, a sorsomat. Általában - ha kiváncsiságból - elolvasom, hogy mit írnak az Ikrek-jellemről, pont az ellentétét állítják, ami én vagyok! :)

így a véleményem ez: örülök, hogy Ikrek vagyok, de ennyi. szebb, mintha Bak lennék. :D

21/l

2011. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Én az Ikrek és a Rák határán születtem (06.20.) ahogy észrevettem mind2 jegy általános tulajdonságai jellemeznek engem.

Nem szeretek Ikrek lenni, mert igaz rám h sok minden felületesen érdekel,belekapok mindenbe ha megunom hagyom a fenébe vagyis nem vagyok kitartó..gyakran változik a hangulatom, mintha 2 személyiség élne bennem, nehezen tudom megállapítani mit érzek :S


22/L

2011. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodnak, szeszélyesek, nehezen döntenek, önfejűek. Kialakítanak egy véleményt, aztán 2 hónap múlva már teljesen mást állítanak. De gyorsan barátkoznak, és szerintem kedvesek meg érdeklődők.
2011. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
14:30 és is pont ilyen vagyok :/ mindenbe belekezdek,ami éppen érdekel,pár nap múlva meg már teljesen más érdekel :/ :) de azért jó ikrek lenni :)
2011. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Idegesítőek egytől egyig :S:S


(én Bak vagyok)

2011. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

hmmm utolsó te talán így ismered az embereket hogy ki idegesítő meg ki nem? jó okos lehetsz:)))

de talán épp te vagy az idegesítő:))

2011. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

sose tudod mit tesz, sose tudod mit miért tesz, leszar téged, átver, hiteget, megcsal, de mindezeket oly profi módon, hogy sose tudod meg mi az igazság vele kapcsolatban. jól hazudik.

soha többet ikrek lány...

2011. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki megcsal valakit nem a horoszkóp miatt van

-.-""""""

2011. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyet értek a válaszokkal.és azt szeretném kérni, hogy az írjon aki ikrek jegyű nő, és boldog kapcsolatban él, milyen jegyű az a férfi?
2011. márc. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!