Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok egy Halak...

Mit gondoltok egy Halak csillagjegyű férfiről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Magának való, csendes, de határozott, nagyon férfias, és földhözragadt. Több halak férfit ismertem, többek között a férjem is az.:)
2011. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lepedővirtuóz!

(Nem gondolom, tapasztaltam! ;-))

2011. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A Napjegy nem sok mindent jelent...

Általában a halak pasik kicsit "szétfolynak", az erős Neptun befolyás miatt hajlamosak az alkoholizmusra és az impotenciára.

2011. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nálunk a családban több Halak férfi is van és a párom is az. Egyáltalán nem hasonlítanak egymásra. Rengeteg horoszkópot végig olvastam már és egyikükre igaz másikukra nem. A párom szintén Halak és benne nagy változások mentek végbe mióta velem van. Azelőtt magába zárkózott, keveset kommunikált, nem voltak céljai, voltak drogos ügyei is, azóta kinyílt, érdeklődő, előbújt belőle a művészi hajlam, álmodozó lett. Sok problémája volt a családdal, én erre vezettem vissza az addigi énjét. Azt hiszem azt akartam mondani, hogy szerintem nincs ilyen tipikus Halak férfi tulajdonság: születsz valamivel ez tény, de a család és a környezet teljesen átfordíthat az ellenkezőjére mindent.
2011. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy halak férfit ismerek, ő: hanyag, lusta, sokszor igénytelen, humoros, társaságban jól elvan, feledékeny, művészlélek (remekül rajzol), sajátos elvei vannak (pozitív értelemben), érzékeny, de nem mutatja ki soha, amit érez. Hajlamos másokat hibáztatni a saját problémái miatt.
2011. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és az enyhe alkoholizmus és cigifüggés is befigyel.
2011. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem a bátyám halak, és jellemzői, hogy nagyon társasági ember, jó barát, jó teherbíró, felelősségteljesen végzi a munkáját.

Azonban kicsit rendetlen, ő is cigifüggő, és ha rossz kedve van, akkor ne is szóljon hozzá senki :)

2011. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Én óvaintenélek tőle! Volt egy Halak pasim 3 évig. A poklok poklát éltem át mellette pedig érzelmes figyelmes kedves aranyos szóval minden volt eleinte amit csak egy nő kívánhatott. De később megváltozott valami. Talán én bántottam meg, talán maga érezte a helyzetetét rossznak de 180 fokos fordulatot vett. Szinte hadjáratba fogott ellenem, aljas volt és kegyetlen többször megcsalt és el is titkolta de kiderült. Vélt vagy valós sérelmei teljesen kiakasztják szerintem ilyenkor már már mint egy pszichopata! A párkapcsolat és a házasság egy veszélyekkel teli kaland vele. Ezt igy ahogy van a neten is megtalálod. A Halak férfi érzelmei soha nem a szeretett nő iránt irányulnak, hanem a saját érzései a szerelem érzése iránt! Az mindegy neki hogy ki az adott nő aki mellette van! Bárki mellett jól érzi magát, amig olyan a nő és a kapcsolat ahogy ő az idealisztikus belső világában elképzeli. Nem áll ellen a csábításnak tehát hűséget nem lehet tőle várni.

Szerintem mindent elmond, hogy Casanova is Halak volt!

2011. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kedves kérdező ne az alapján válasz pasit, hogy milyen jegyben született mert nem mindenkire igaz amit leírnak a jegyről. Pl itt eddig azt írták a halak férfiról, hogy milyen negatív figura is hát én cáfolnám a sok okoskodót, mert az én férjem is halak és nagyon érzékeny, kedves, nyitott személyiség, szeret beszélgetni és társaságban lenni, még is nagyon határozott és következetes. Ami még fontos, hogy nem cigizik és az apja miatt undorodik mindenfajta alkoholtól. A poén az, hogy én is halak vagyok de rám sem jellemző amit a halakról mert inkább a bika jellemző rám. Ennek oka egyébként az is lehet, mert valaki nem csupán halak vagy mondjuk oroszlán mert itt jönnek képbe mellé a aszcendens is ami jócskán befolyásolja a személiséget pont úgy mint a családi neveltetés is.
2011. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18F vagyok, csak érdekelt ki mit gondol
2011. febr. 14. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!