Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsam meg a halak...

Hogyan hódítsam meg a halak férfit?

Figyelt kérdés
Hiszen ők olyan érzékenyek, én pedig oroszlán vagyok, és félek hogy megsértem valamivel!
2011. jan. 24. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Kukoricával, kukaccal. De miért nem ember férfiakra pályázol?
2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én, mint halak faszi azt tudom mondani, hogy sehogy. Nem hiszek vakon az ilyen horoszkóposdiban, de az tény, hogy oroszlán, skorpió jegyűekkel sosem értem meg magam. Teljesen mindegy, hogy az élet mely területéről van szó.


Egyébként nem vagyunk olyan hűde érzékenyek.

2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A halak szexmániás... Szóval ha valahogy sikerül összejönnöd vele, utána már nem lesz gond! :-)
2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem férfi = szexmániás
2011. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Halak férfit?

Halkan.

Ééérted...? Hal-kan. Haha.

2011. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Morozov ***** válasza:
Hát szerintem úgy hódítsd meg mint akármelyik másik férfit,mert nem az tesz valakit olyanná amilyen,hogy melyik hónapban született ezzel csak szédítik a népet.
2011. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél szárított szúnyoglárvát, azt szeretik a halak.
2011. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lavieenrose válasza:
100%

nekem volt barátom halak volt---túl érzékeny ember.

légy vele nagyon kedves és figyelmes, ne kötözködj vagy szúrkálódj mert azt a szívére veheti és nem érti a viccet.

2011. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom halak volt, én vízöntő vagyok.

Ami legjobban tetszett neki bennem, az a karakán jellemem, határozottságom, konkrét véleményem mindenről, meg az, hogy emellett nem vagyok éppen normálisnak mondható :D Legalábbis általában ezeket hangsúlyozta, de főleg a karakánságot :)

2011. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni, mint Halak lány.

Akkor fog felnézni rád, ha egyszerre vagy humoros és titokzatos. Ne törjön rád őszinteségi roham, hagyd meg neki, hogy ő fedezzen fel. Mivel szeretjük a titkokat az olyan dolgokat amit a másik nem akar a tudomásunkra hozni. Ez nem = a hazugdággal, mert azt viszont utáljuk. Elég egyszer csalódnunk és utána nehéz lesz őszintén szeretni valakit, mindig ott marad a tüske. Ne a mondanivalód hagyd félbe, hanem úgy foglamazz, hogy abból erre és arra is lehessen következtetni. Mert következtetni is szeretünk. Meg ölelkezni. És ha azzal bókolnak nekünk, hogy (de őszintének kell hatnia) csak ránk számíthatnak, csak mi tudjuk a frankót, az nem 1 hanem 2 pont alapból. Mivel sokat foglalkozunk a lelkünkkel, jó ha ezt más is észreveszi és értékeli. Ne fikázd le, ne szúrkálódj. Ha valami nem tetszik, az érzéseidre hivatkozva mond meg, hogy ez szomorúvá tesz, vagy kezd úgy, hogy "tudom, hogy megtudod érteni...", mert a Halak mindenkinek jót akar. Ha ő is a többséghez tartozik és hisz az ezotériában, akkor gyere elő ilyen sztorival. Vagy a túlvilágban való hittel.

Most akarod meghódítani, vagy már van valami?

A lényeg, hogy egyszerre mindig csak egy kicsit engedd közel magadhoz (lelkileg), hogy érdekes maradj a számára. Miközben vele vagy csodáld őt, de ha nem találkoztok akkor tartsd a távolságot, hogy hiányozz neki. És együttlétkor újra halmozd el a figyelmességeddel. Majd megint egy ki táv. Sms-nél se kezdj regénybe, csak rövid válaszokat adj. Hidd el kaparni fog utánad, megbolondítod, ha bizonytalanságot érez. Persze jó értelemben.:))

Egyébként szerintem van esélyed. Mi Halak jól kijövünk az Oroszlánokkal. A büszkeséged pedig dobd félre, mert szeretjük azt hinni, hogy szüksége van ránk az illetőnek. az mellett azért lehetsz maganiztos és határozott, de métékkel.

2011. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!