Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő, mérleg aszcendenssel...

Szűz nő, mérleg aszcendenssel nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akik tényleg értenek hozzá, vagy esetleg van tapasztalatuk.:-)
2011. jan. 13. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kérdés kb. annyira értelmes mint a szerelem, szex témakörben a "lány vagyok, nagyon ciki?" kérdés. Az nagyobb gáz hogy feltetted ezt a kérdést.


Én meg oroszlán vagyok halak aszcendenssel mégse sírok rajta. Most versenyezzünk, hogy melyikünknek szarabb?

2011. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Senkinek semmi köze hogy hány éves vagyok!!!! Arra lettem volna kiváncsi hogy nagyon összeférhetetlenek a két jegy tulajdonságai, nagyon nehezen kezelhető-e így az ember, nehéz e együtt élni vele, hogyan reagálja le a problémákat stb... AMIKET ÁLTALÁBAN EGY ASZTROLÓGUS ELMOND EZEKRŐL!!!!!!!!!!!!!!!

Nem hiszem hogy annyira bugyuta, vagy értelmetlen lenne a kérdésem, és az igazság az, hogy itt mindenki szapul, de ÉRTELMES VÁLASZ SEM ÉRKEZETT HA MÁR ITT TARTUNK!!

Mindenkinek köszönöm, aki elküldött a fe...be és viszont kívánom neki ugyanezt:-)

Befejeztem...

2011. jan. 14. 11:59
 13/17 Bretso ***** válasza:
55%

Ne akadj ki! Látod látod, kijött rajtad a birkamókusrókavérnyúl jegy tulajdonság, ejnye-bejnye. Azért nem ad senki normális választ, mert nincs erre normális válasz. Vagyis de, csak azt úgyse fogadod el.


Nem attól függ milyen ember vagy, hogy mikor születtél. Az pedig ha nem tudod, hogy kezeled a saját problémáidat az tényleg gáz, nem a csillagjegyed. Az asztrológia pedig most elmondok egy titkot, nem fogja megváltoztatni a világodat, de még csak igazat sem mond.

2011. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

RETTENETES!!!

AZONNAL VESD MAGAD A DUNÁBA!!!!!

2011. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok nyilas aszcendenssel, húha, nekem most nagyon rossz. :DDDD (amúgy tényleg utálok rák lenni.. egy deka jellemzője nem illik rám.)
2011. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat én is szűz vagyok még. Volt rá alkalmam de kihagytam leginkább azért, mert az igazival szeretném csinálni esküvő után.


18/f


Nézd meg azt a filmet, hogy megint 17, vagy 18 nem tudom már :)

2011. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na gratulálok...megnézheted magadat kommenthuszáron... xD

[link]

Mondjuk éppenséggel napiszaron is lehetnél xD(nyugi csak a válaszok miatt, annyira nem hülyeség amit kérdeztél)

a lényeg...vannak barátaid te is vagy, és jól vagy=tehát összeférhető, azt meg hogy milyen vagy azt te tudod ;) Szóval nyugi semmi gáz =) a rózsaszínpatkánypónizósnak üzenem: nagyonnagy arc vagy gratulálok csak így tovább :D

2011. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!