Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő, mérleg aszcendenssel...

Szűz nő, mérleg aszcendenssel nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akik tényleg értenek hozzá, vagy esetleg van tapasztalatuk.:-)
2011. jan. 13. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
förtelmes
2011. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
hát ebből a kérdésből ítélve borzasztó....
2011. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
ú és még ezt így nyilvánosan ki mered írni...én nem merném
2011. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.


[link]

2011. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ebből egy történet jut az eszembe,


Amikor még általánosba jártam jött hozzánk az iskolákba egy magyar űrhajós, aki az első magyar űrhajós helyet ment volna ha az megbetegszik, hát ez az űrhajós elkezdet mesélni a csillagjegyekről, és én akkor meg kérdeztem egy lányt, hogy héj te szűz vagy még :DDD és ő azt mondta, hogy nem én rák vagyok :)

2011. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bretso ***** válasza:
53%
Hű, hát megértem, hogy megkérdezted. Ez egy nagyon durva kombináció! Vigyázz magaddal. Ennél már csak az lenne rosszabb, ha mókuspatkány nő lennél, rózsaszínsárkánypóni aszcendenssel. Örülj neki, hogy nem az vagy.
2011. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Ásd el magad! szégyen! pfejjjjjj
2011. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mertem remélni, hogy legalább egy normális ember aki ért egy picit az asztrológiához válaszol erre a kérdésre, de nem! Csak azt nem értem az ilyenek miért olvasnak ezotéria, azon belül is asztrológiával-horoszkóppal kapcsolatos kérdéseke???

Mindegy...

2011. jan. 14. 07:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát erre nem lehet normális választ adni, szerintem egyáltalán nem nagy gond ez...

hány éves vagy, és mirre akarsz kijukadni bövebben?

2011. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Megnyugtatna, ha nemet mondanánk?

Változtatni úgysem tudsz rajta, akkor meg ne foglalkozz vele.

2011. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!