Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kedvel az oroszlán a...

Mit kedvel az oroszlán a vízöntőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, amit én kedveltem benne, hogy nagyon érthető és kiszámitható volt a hozzáállása a dolgokhoz, eszembe nem jutott, hogy megcsalna valaha, tényleg értelmes és hasznos ötletei, tanácsai voltak, amiket évekkel a kapcsolat után is szivesen adott, amikor bajban voltam, szinte bármire rá lehetett venni és az ágyban se mondott soha semmire nemet, se idő, se hely nem számitott, ezenkivűl utált panaszkodni, jó volt a humora és mindenben lehetett rá számitani. Hogy miért lett akkor vége? Tényleg, miért is? :D
2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves oroszlan:

Te is annyira hu vagy mint a vizonto baratod/baratnod?

Mondd el ugyesen.

2011. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal még életemben nem csaltam meg senkit. Őt meg pláne. A kapcsolatunknak a kölcsönös megegyezés vetett véget, bár tény, hogy inkább én akartam. Utólag persze megbántam, de hát ez van.
2011. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na jó, egyszer-kétszer talán volt, hogy más is összekeveredtem, de csak pillanatokra és csak az olyan kapcsolataimban, amiktől a halál is jobb lett volna. Na ez nem olyan volt...
2011. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és az ikrek mit kedvel?
2011. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szomjas, akkor pont jól jön, hogy vízöntő.
2011. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha szomjas, akkor pont jól jön, hogy vízöntő." - De pláne akkor amikor meg kell mutatni az oroszlánnak hogy hol a helye. xD


Megláttam ezt a topicot, és úgyéreztem ide most írnom kell.

Jártam már oroszlánnal, de erről nem tudnék sokat mesélni mert nem tartott olyan sokáig. Inkább egy baratomról írnék pár sort, ill. arról vajon ő mit láthat bennem.

Azzal kezdeném hogy e két jegy, a szó mindkét értelmében egymás ellentéte, de mint tudjuk az ellentétek vonzák egymást. Amiért nagyon jó barátok vagyunk az tulajdonképpen a nagyon mély erkölcsi és morális alap, amely mindkettőnkben megvan. Régebben, sosem beszélt velem a maganéletéről,de ezen változtattam. Manapság kikéri a véleményem, sőt tanácsot kér. Képzelhetitek, mekkora erőfeszités ez egy büszke oroszlántól. Belátta hogy így egyszerűbb megbírkózni a problémaival, én pedig a megmentő szerepében tetszeleghetek xD.Bár az éles, piszkálódó humorom nem mindíg bírja, de pont ez a jó benne mert így versenyre kel, ami számomra is erdekessé teszi a játszmát (szivatás 1000el oda-vissza). Kierdemeltem a tiszteletét és ő is az enyém, minden téren. Szerintem e két jegy ütős páros, vagy így vagy úgy. És végszónak csak annyit, én mindent megteszek a barátaimért, és ezzel ő is tisztában van.


Kössz a figyelmet. :D

2011. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egymással szemben álló jegyek - vagyis egymás mentorjegyei. Úgy vannak, mint a mérleghinta. Az egyik lent van akkor a másik áll fölötte és segíti, mentorálja, majd fordítva. Kiegészítik egymást. Én is szinte egyből felismerem a vízöntőket és nagyon vonzódom hozzájuk, mmint barátilag.

Sok a közös vonás, de mégis teljesen más...:)

2011. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!