Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő lány illik a bika...

A vízöntő lány illik a bika fiúhoz? Ha nem akkor a vízöntő lányhoz melyik jegyű fióú illik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Elvileg nem illik, de en vizonto vagyok a ferjem bika, 8 eve vagyunk egyutt. Lehet, hogy csak kivetelek vagyunk, nem tudom. Egyebkent a vizontohoz az ikrek, merleg es a nyilas illik.
2010. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mandula11 ***** válasza:
100%
Én soha nem horoszkóp szerint válogattam a fiúkat. Ez az egész hülyeség.
2010. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A vízöntő lányhoz bármelyik fiú illik.

A többi 11 jegyhez viszont szintén.


Az elsőnek meg: 8 év után még mindig nem veszed észre, hogy a "szabály" a hülyeség? Mitől lennél kivétel? Még az a szerencse, hogy azért összeházasodtatok.

2010. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szakíts vele..

Szerencsétlen srác ha tudná milyen csajjal jött össze elmenekülne..

2010. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne ezt nézd, én is láttam leírva ilyen hülyeségeket, de érdekes módon én is nagyon jól megvagyok már 6 éve a vízöntő barátnőmmel, vagyis már menyasszonyommal :)
2010. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Persze, hogy összeillik! Nincs is jobb párosítás (najó talán csak a Halak). A vízzel leönti a lány a bikát aki marha büdös és így megtisztul.


Azért kivétel még a Halak, mert azt meg vízbe kell tenned.

2010. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. A bika jegy nagyon elnyomja a vízöntő szabadságát, ez ha a fiú a bika nagyon rossz ! A vízöntő lányhoz a bika és oroszlán fiú kivételével minden jó, legjobb ha a fiú is vízöntő
2010. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, elösszőr és utoljára írom ezt le: ÉN hiszek a szellemekben, mágiában egy bizonyos fokig, DE, még ha igaz is minden amit az asztrológusok mondanak(amit kétlek) akkor sem elég ha tudod hogy az egyikük vízöntő a másik meg bika, állítólag kell még egy csomó bisz basz, ha meg nem jön be akkor mondhatják azt hogy nem jól adtad meg a születések másodpercét.


tanulság: NE VEGYÉTEK FIGYELEMBE A RANDIKON A HOROSZKÓPOKAT

2010. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy a vízöntő lányok jönnek be külsőleg (vagyis azok a lányok, akik nagyon tetszenek ránézésre, többnyire vízöntők), viszont a személyiségeink nagyon nem passzolnak. Bika pasi vagyok oroszlán aszcendenssel (lehet felhördülni, csúnya egy kombináció), de... és ez a nagyon fontos: a lóra nem szabad fordítva felülni. Nem a horoszkópod határozza meg a személyiségedet, még kevésbé irányítja az életedet, hanem azért az a horoszkópod, mert olyan a személyiséged (általában), és az életedet TE irányítod. Tehát. A horoszkóp elsősorban arra jó, hogy önmagadat jobban megismerd, még át nem élt helyzetekben is meg tudd saccolni, hogy fogsz reagálni, s mert te irányítasz, esetleg el is tudd kerülni a "rossz" reakciót.

Szóval randizz a másikkal, ismerd meg, és abból ítélj/dönts, ne a horoszkópból. (Már csak azért is, mert sokkal finomabb felbontású dolog ez, mint a 12 napjegyből és a 12 aszcendensből adódó 144-féle lehetőség.)

2010. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyi beszükült látáskörű embert :D hihetetlen mennyire buta és kicsinyes tud lenni az ember ha akar. :D


Az asztrológia egy több 4000 éves tudomány, mely megfigyelésekre alapul. Ez nem a jóslásról szól meg hasonló, hanem tulajdonságokról amelyeket a jegyünk hordoz. Persze nem ez az egyetlen meghatározo dolog, ott van még az aszcendens, deszcendens, hogy születésedkor a bolygók épp milyen szögben áltak és még egy csomó minden. Ezek mind valamilyen tulajdonságggal ruháznak fel, amit aztán pozitivan vagy negatívan befolyásol az élettered, neveltetésed, stb stb. Ergó tompít egyes tulajdonságaidon, vagy erősít rajtuk, de az alaptulajdonságok minden jegynél ugyanazok.


Nem horoszkop alapján kell párt választani, mert senkit sem kell beskatulyázni egy jegybe, de könyebben megismerhető a másik ha tudjuk milyen jegyben született. Mert így támpontokat kaphatunk hogyan viszonyuljunk egy másik emberhez.


Remélem minden okostojás érti majd.

"Csupán két dolog létezik: a tudomány és a vélemény;

az első tudást, a második tudatlanságot szül." Hippokratész

2011. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!