Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő- vízöntő férfi?

Bika nő- vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
működhet a kapcsolat bika nő, és vízöntő férfi között? vagy nagyon nem illenek össze? én nem hiszek a horoszkópokban, de mindenitől csak azt hallottam, hogy a bika nő és a v. férfi nem bírják egymást elviselni, és egyszerűen már teljesen kétségbe vagyok esve, mert van valaki, (aki vízöntő férfi) akivel éppen kezd a kapcsolatunk kibontakozni, de félek, hogy egyszerűen nem lesz hosszúéletű a kapcsolatunk, mert nem fog tudni elviselni majd a "bika" természetem miatt. Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek már volt ilyen párosítású kapcsolata. Először is nagyon szépen köszönöm a kedves, hasznos válaszokat!:)
2010. nov. 13. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én bika nő vagyok, férjem vízöntő... hát mit mondjak... gyakorlatilag legtöbbször egy kanál vízben meg tudnánk fojtani egymást. Rengeteget veszekszünk, több a rossz, mint a jó.

De nem szabad általánosítani.

2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl bíztató:S de akkor, hogy-hogy összeházasodtatok? nem lehetett ezeket a rossz dolgokat látni a kapcsolat elején?
2010. nov. 13. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor is civakodtunk, de valahogy másképp... akkor még olyan "aranyos" volt az egész:)

Egyébként ne csak rosszat mondjak: MINDIG MINDENBEN kitartottunk egymás mellett. Csak mindketten makacs emberek vagyunk, ezért a sok balhé.

2010. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rágörcsölsz erre a témára, akkor valóban nem fog működni a dolog.

Egyébként én is bika nő vagyok, de mostanában egy vízöntő pasival nagyon jól kijövök. Eléggé reális, ami a vízöntőkre nem jellemző: valószínüleg egy földjegy is dominál a horoszkópjában. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az alap jegyeden kívül egy csomó más tényező is meghatározza, hogy összeilletek-e. Jómagam hiszek a horoszkópban, de vannak fenntartásaim. 2 dolgot javaslok:

Légy önmagad! Hallgass a szívedre!

Üdv: Bika lány, vízöntő holdjeggyel

2010. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Édes istenem... NEM a horoszkóp a lényeg. Hanem hogy milyen környezetben nőtt fel, milyen a neveltetése, a személyisége...

Lehet egy vízöntő férfi hidegvérű gyilkos, de akár papucsférj is. A neveltetés meg a gének.

2010. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
45%
Namármost, ha jól tudom, a bika a hím szarvasmarhát (bos primigenius) jelenti, ennek fényében a bika nő valami igen ijesztő genetikai anomália lehet, ehhez semmiképpen sem javasolt párosítás egy szerencsétlen balf*sz (penis infortunatus lateris sinistri), aki jár-kel a vödörrel és öntögeti a vizet, kivéve ha azt az előbb említett torzszülött kreatúra itatójához hordja, a Tejúton át, Orion övébe kapaszkodva, a kutyák elől az egyszarvú hátán menekülve az Eridanus folyóból.
2010. nov. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mekkora esély van arra, hogy egy lökhajtásos repülőgépet üzemeltethetünk a hátsó udvarban kifutópálya nélkül? Valószínűleg nem sok. Ez a kapcsolat általában rövid életű, igen nagy engedmények árán létezhetnek kivételek. A Vízöntő túlzottan társaság kedvelő, rejtelmes és kiszámíthatatlan a házias, ragaszkodó természetű és higgadt Bikának. Mindketten egyformán makacsok, és ebből számos nézetletérés támadhat. A Bika úr akar lenni saját házában, a Vízöntővel azonban ez teljesen lehetetlen. Más világban élnek, nem sok esélyük van rá, hogy összetalálkozzanak.


[link]

2010. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kékwérű ***** válasza:

Nem illenek össze, tele van konfliktusokkal a kapcsolatuk, volt szerencsém Vízöntőhöz..

üdv, egy Bika/L

2010. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Valószínűleg most lesz vége egy több mint 7 hónapos kapcsolatomnak /első/ egy vízöntő fiúval. Meg akarja mondani,hogy mit csinálj...jó vele..az első fél év.. Bika/L
2013. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A vizöntő férfiak mind férfi nemiszervek, szinte majdnem biztos, hogy valamilyen drogot használnak, ha együtt vagy egy vizőntövel akkor számits rá, hogy az exbarátnője folyton hivogatni fogja. szeret hazudozni,tul sokat képzel magáról pedig a pénisze használhatatlan.
2013. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!