Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő- vízöntő férfi?

Bika nő- vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
működhet a kapcsolat bika nő, és vízöntő férfi között? vagy nagyon nem illenek össze? én nem hiszek a horoszkópokban, de mindenitől csak azt hallottam, hogy a bika nő és a v. férfi nem bírják egymást elviselni, és egyszerűen már teljesen kétségbe vagyok esve, mert van valaki, (aki vízöntő férfi) akivel éppen kezd a kapcsolatunk kibontakozni, de félek, hogy egyszerűen nem lesz hosszúéletű a kapcsolatunk, mert nem fog tudni elviselni majd a "bika" természetem miatt. Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek már volt ilyen párosítású kapcsolata. Először is nagyon szépen köszönöm a kedves, hasznos válaszokat!:)
2010. nov. 13. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Örök szerelem és csodálatos házasság lehet belőle!


10-es te beteg vagy szerintem, kezeltesd magad.


Nem a csillagkép befolyásolja, hogy kinek milyen a pénisze.

-.- (facepalm)

2016. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!