Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ismer-tek olyan embert, aki...

Ismer-tek olyan embert, aki Bak jegyű, de inkább a Halak leírása illik rá?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok, és nem tudom, hogy miért! Az asc-em Nyilas!

(kötőjel miatt sorry)


2010. dec. 23. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függhet. Pl. lehet, hogy a holdad halak, vagy esetleg a marsod áll ott, ami inkább kifejező, de lehet az IC-MC tengelyed egyik végén is.
2010. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

astronet-en van ilyen izé, ami kiszámolja, hogy melyik bolygód hol állt, de egyik se halak :S csak tűz meg föld jegyekben áll minden bolygóm


ezt a tengelyes dolgot nem értem, én eddig csak MCDC-ről hallottam :D

2010. dec. 23. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Az IC-MC tengely a létezés hajtómotorját jelöli. Az IC a tudatalattid, az MC pedig az a jegy, ami szükséges a fejlődéséhez. A külvilág általában az MC-t veszi észre, a másik énünk rejtve marad. Valószinűleg a tengely valamelyik végén lehet a halak jegyed.
2010. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és csak találgatni lehet, hogy mi lehet valakinél az IC meg az MC, vagy ki is lehet számolni valahogy?
2010. dec. 23. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
A percre pontos születési dátumod és helye kell hozzá. Itt ki tudod számolni, [link] . Az IC- külön nincs jelölve, de az MC-vel szemben lesz, amit te is látni fogsz.
2010. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon jó ez az oldal! :)


sajnos semmim nem áll a halak-ban :S nem értem...

2010. dec. 23. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, nekem minden jegyből vannak tulajdonságaim...és én is Bak vagyok. És ez azért van, mert az egyén dönt mindig, hogy milyen a hozzáállása, gondolkodásmódja, képes felülírni önmaga jellemét...:D


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 23. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Amiket egy asztrológiai jegyről írnak, azt önmagában csak általánosságnak lehet venni. Pont azért, mert a horoszkópunk nem csak egy napjegyből és egy ascendensből áll.

Az egész horoszkóp egy nagyon összetett dolog, tehát laikusként hiába ismerünk több részletet is belőle, az egészet nem látjuk. Talán több tényező együttes hatása lehet nálad, ami miatt a Halak jegy tulajdonságaival azonosítod magad.

Csak úgy megjegyzem, nem tudom, miért, de feltűnően sokan érzik magukat Halak típusnak, miután elolvassák a 12 csillagjegy jellemzését. Ennek az okára még nem jöttem rá.

2010. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztalom! És szerintem azért van, mert mindenki, aki érzékeny lelkű, mélyérzésű ember, az Halak-nak gondolja magát... De csak egy tipp :) Köszi neked is a választ
2010. dec. 24. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!