Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi - Oroszlán nő?

Skorpió férfi - Oroszlán nő?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2010. dec. 15. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Szegény skorpiónak nem elég nagy a himbilimbije és az oroszlán meg se fogja érezni..

Persze ha megszúrod akkor bele is hal..

2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Peston ***** válasza:
0%
Tökmindegy, kedves cáfolóm, Te írtad, hogy az oroszlán a problémákkal együtt elsöpör... ergó erősebb. Szóval asszonnyal vigyázni, még pattogni sem lehet, nem vagyunk gumilabdák (habár vízöntő vagyok, de nem vágom agyon szódás-szifonnal). :D
2010. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Izgi,de szerintem csak rövid távon:S
2010. dec. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Peston anyósom-apósom oroszlán-vízöntő.Ott bizony apósom dirigál!
2010. dec. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sabina_xoxo válasza:
100%
Én kb. 1 hónapja randizok egy skorpió férfival. Én oroszlán csajszi vagyok. Nagyon sokat utána olvastam, és sajnos midenhol azt írják, h. nem illünk össze! Én két éve vagyok egyedül, mert extra igényeim vannak, de ő teljesen megfogott. Folyamatosan elérhetetlennek érzem, én, aki imád küzdeni, és éppen ezért számomra roppant megnyerő. Az tény, hogy én még ilyen büszke pasival nem találkoztam, és nagyon sértődékeny ha a hiúságában megbántják, de én detto ugyan ilyen vagyok! Folyton ugratjuk egymást, piszkál, szúrkál, és közben élvezi! :D Nekem meg derogál, hogy végre valaki nem hódol be, hogy végre valaki nem engedi, hogy uralkodjak felette. Szerintem hosszú távon nem fog működni, mert túlságosan is egyformák vagyunk, de sztem 1-2 éves kapcsolat lehetősége fent áll. Már most óriási szenvedély van köztünk, egyszerűen rámnéz, és elolvadok!!! Olyan szenvedéllyel tud megcsókolni meg átölelni, mint még soha senki! Nekem kihívás, és az én állandó kíváncsiságom ki tudja elégíteni. Szerintem képes lesz folyamatosan fenn tartani a figyelmem, ami egy oroszlán nő számára, ha férfiakról van szó, soha nem tart sok ideig. Röviden és tömören, ennyi! :)
2011. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
40%
tapasztalatom szerint az egyik lehető legrosszabb párosítás. a skorpió férfi ott árt, ahol csak lehet, lételeme ha fájdalmat okozhat a párjának, teljesen kisajátítja. egyáltalán nem hűséges, még saját szerelméhez SEM. a válaszok elől kitér, vagy válasz helyett a lélekbe tipor. önfejű, önző, hazug, csak a saját javait keresi. az oroszlán ugyan az egyik legerősebb jegy, de egy skorpió férfi mellett a büszkesége és ragyogása a föld alatt lesz..
2011. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
18%

fölöttem levőnek

remélem mára kiheverted a csalódást... véleményt kértek nem szívfájdalmat. ez az egyoldalú önsajnálat annyira volt objektív mint a "politikától független média"


a többieknek: volt oroszlán nőm, tudtam mire számitsak. borzalmas jegy, nővérem, nagyanyám oroszlán. szerintem dominának megfelelnek, esetleg katonának. elégedetlenek mindennel, mindenkinél mindent jobban tudnak, még akkor is amikor már félig elmerültek. viták alapján hülyeségeket érvelnek, ez nem felülemelkedés, csak egyszerüen próbálnak túlokoskodni mindent... kevés sikerrel. főnök mániájuk van, rájuk kell hagyni. viszont a szex jó volt, beszélgetések során vág az eszük, lehet rájuk számitani és nagyon erősek lelkileg. ez jó mert birják a skorpió beszólásait. egójuk miatt sem sérülnek de nagy lelki erejük van. szépen haladnak a céljuk felé nem kell őket félteni. szerintem egy év is sok együtt. nincs jövője szerintem.

én sokáig nem hittem ezekben a dolgokban de mindig bebizonyosodott, viszont ennyi infó nem elég aszcendens is számit. 29F

2014. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
En Oroszlan vagyok es lany, a parom Skorpio. 2,5 eve vagyunk egyutt, vannak vitaink de ennek ellenere nagyon jol megvagyunk :) kipotoljuk egymast, es barmikor szamithatunk egymasra,tehat szerintem hosszutavon is mukodik :)
2014. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Oroszlán nő vagyok, a skorpió nőkkel valahogy sosem bírjuk egymást! Úgy értem valahol csodáljuk, de mégsem értjük, nem állhatjuk. Az ellenkező nemű oroszlánok és skorpiók viszont nagyon is hajlamosak egymásra találni. Persze adott amit mondtam ott is, vonz minket, nagyon hasonló is, de mégis teljesen más. Tűz és víz. Nemrég megismertem egy skorpió férfit. Persze láttam már párat :D De mégis mindig föld jegyűeknél kötöttem ki, ők lopták el a szivemet. Na és a mérleg férfiakkal, akik levegő jegyűek, az oroszlán nő többnyire legendásan jó párost alkot. Skorpióval, ha egy évnél tovább bírjuk, tényleg mindenki azon csodálkozik, hogy még együtt vagyunk :D :D Pedig nagyon-nagyon hasonlóak. Viszont csodálatos ennek ellenére mégis mindig mekkora rejtély tud maradni a másik. Az oroszlánok viszont imádják ezt a titokzatosságot, és hogy mennyire vonzóak, hogy milyen nyíltan és Őszintén közelednek (még ismerkedésnél főleg, de ez ha pl. szexre gondolunk, így is marad). A skorpiók pedig még később is folyamatosan rácsodálkoznak, legendás csáberejük ellenére, hogyan is tudták megszerezni egy oroszlán kegyeit, aki pedig ha szereti őket, ki is tart mellettük méghozzá! Egyszerűen fel nem foghatják. Ez az elején egy pozitív csalódás részükről, ami viszont később féltékenységet szül, amin nem segít a mi hiúságunk, az oroszlánok hiúsága. A pénzügyekről egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert a skorpióm még abban a fázisban van, hogy igen-igen nagyvonalú velem! Én pedig ezt igyekszem elfogadni, de egyáltalán nem várom el tőle, sőt, furcsának találom, bár kedves gesztusnak. De azt is tudom, ennek vannak korlátai. Úgy tűnik szívesen ad. Ha nem kérem. Viszont ha komolyra fordul, lehetnek még köztünk konfliktuson pénzügyek terén. A különbség talán abban áll, hogy egyikünk sem sajnál arra költeni, amiben hogyan fogalmazzak, kedvét leli... De az oroszlánok sokszor költenek felszínes dolgokra, hirtelen felindulásból, ezt pedig nem feltétlenül helytelenül, pénzszórásnak titulálva, a skorpiók nem nézik jó szemmel(ahogy egy másik jegy sem), ők kétszer is meggondolják mire költik azt az összeget. Nem hangzik nagy különbségnek. Amit akarnak, megszerzik így vagy úgy. Viszont elárulhatom, hogy ott van a kutya elásva, hogy mit akarnak. Na igen.

A társalgásban ott tartunk, hogy a skorpiómnak be nem áll a szája, non-stop van valami sztorija, amit akár a mondatom félbeszakítva is meg kell osszon. Én igazán szívesen hallgatom őt! Nagyon is érdekel mindig, amit mond. Mindig érdekesnek is találom. De ha belekotyognak a mondandómba, és belém fojtják, azt rühellem. Viták terén az orik valóban hajlamosak nagyvonalúak lenni. Egy csomó mindent ráhagyunk a másikra, mert végülis az nekünk nem fontos, apró részlet, legyen, ahogy akarja. De az igazunkhoz ragaszkodunk, legyen akár az csupán a szubjektív igazságunk, és inkább a szivünkkel, érzelmek, mintsem észérvek alapján hozunk döntést. A sértett skorpió piszkosul, cudarul beléd tud marni... amivel nem is gondolnád... De az oroszlánt se kell félteni! Amit azt gondolsz színpadias hiszti, az teátrális haragba csaphat át, amivel egyszerűen... letarol. Mi nehézfegyverzettel "játszunk". Sokat tűrünk, de ha úgy van, robbanunk. Teljesen más szinten "harcolunk". Igazándiból a csípős nyelv szemben a repülő bútorokkal, maga az elszabaduló pokol. De a békülő szex is! :D :D :D Na az ágyban mindig újraszületik a béke és egyetértés! Egy rövidke időre... két nyögés közt.. De elmehet odáig, hogy ott sem! Na az ott már menthetetlen 99%-ban. De amíg szereti egymást e két jegy szülötte, addig a mennyország! És ha önzőséggel nem fordítják pokolba, működhet is. Na ezek a párok akik ragyognak, kézen fogva, közben eszik, marják egymást, de mégsem menekülnek, hanem kitartanak te meg semmit nem értesz! De nyugi, ők, a kivételek sem értik! Csak érzik :)

2017. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Jozso89 válasza:
Nagyon de nagyon basic szinten műveli itt minden hozzászóló az asztrológiát! Csak jegyekről beszélnek holott minden jegynek van 3 ascendense:D Oroszlán? Ujjgyakolrat! Micsoda? Oroszlán és Skorpió hasonló? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Még guglit sem forgattak csak 1-2 cikk ereéig! Kos a méltó ellenfél párkapcsolatban is, és csak is a márciusiak nekem ( 3. dekádos vok, bak asc és stb úgysem értik ) Ahol másnak nyissz a kéznek miközben sikít én némán adok 2 kezet mert keményebb vagyok lenézem ezeket és mosolyogva várom. Félrebeszélnek itt mindenfélével, a Kos és a Skorpió akinek az uralkodó bolygója a Mars! Mondjuk hiába is írom mindenki ilyen blődséget hadovál ilyen humbuk.hu-ról értesülve :D Na pontosan ezért tűnhet arrogánsnak egy fejlett Skorpió! Mindig az jut eszembe ha nem értelmes emberrel beszélek, hogy tudatlan npc-k. Aztán ha igazi erővel találkoznak és végletességgel a Kos is meghátrál mert ahol másnak maximum nálunk ott kezdődik a minimum! Csak is a Kos a méltó ellenfél a többi tűzjegy ha erővel találkozik megriad mint egy palotapincsi de a Kos is!
2023. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!