Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi - Oroszlán nő?

Skorpió férfi - Oroszlán nő?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2010. dec. 15. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

A barátom és az én esetemben működik a kapcsolat.

21/N és 29/F

2010. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a legjobb párosítás lehet!
2010. dec. 15. 11:31
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Tűz és Víz, nem csak az asztrológia szerint, hanem saját tapasztalat alapján is.

A Skorpió férfi féltékeny típus, míg az Oroszlán hívalkodó, másoknak tetszelgő ( mindkét nemnél ), kacér típus, a Skorpió ezt se rövid, se hosszútávon nem tudja tolerálni, teljesen más aspektuson mozog a két jegy.

Bocs...

2010. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
A horoszkóp szerint, s az én tapasztalatom szerint is van még egy probléma. A skorpió ffi borasztó anyagias. Viszont az oroszlánok nem bírják, ha valaki zsugori. Oroszlán szereti a fényűzést, s ha költenek rá, skorpió viszont önző, s inkább csak kuporgat vagy magára költ.
2010. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
71%
Az én szüleim ezek, 29 éve házasok. Vannak nézeteltéréseik, de megoldják. De amúgy a 2 jegy nem illik össze, úgy olvastam.
2010. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki nagyon szereti a másikat nem biztos hogy kiütköznek ezek a problémák.
2010. dec. 15. 13:29
 7/20 anonim válasza:
100%
Én skorpió lány vagyok, 1,5 évig volt egy oroszlán pasim. Hát, elég szenvedélyes kapcsolat volt, de nem csak pozitív értelemben. Mindenkivel flörtölt, elmondása szerint "szüksége volt rá az egojának". Tulajdonképpen veszekedések, szakítások és vad szexelések sorozatából állt az a másfél év. :D Aztán becsajozott és dobott. :P
2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Peston ***** válasza:
34%
Én nem hiszek a horoszkópokban... viszont az biztos, hogy az oroszlán erősebb a skorpiónál, így ha aggresszív véleménycseréig fajul a dolog, áz ásszony nágyot dzsál belíd!
2010. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Cáfolom az utolsó kommentet, a Skorpió csípősebb nyelvű, férfiban is, olyat tud marni, amilyet nem akar és mindig olyasmivel jön elő veszekedéskor, amire nem is gondolnánk, hogy felhánytorgat majd.Képesek a legpitiánerebb dologból is ügyet csinálni, és akár évtizedek ( nem vicc) múlva is úgy a fejedhez vágni, mintha tegnap történt volna.Az Oroszlán ezzel szemben, mivel előkelő jegy - ez sem túlzás - átlép a formaságokon, a problémákon meg különösen, fennkölt marad, nem alacsonyodik le a Skorpió szintjére, inkább nagy elánnal félresöpri az útból, amit a Skorpió persze mindig megtorol, mint ahogy a sértéseket is, na ez nem mindegy.

Szóval Oroszlán még a veszekedések, konfliktusok terén is nagyvonalú marad tomboló partnerével szemben, mikor az meg se érdekli ( miért is? Mert mint írtam, nem ereszkedik le ), míg a Skorpió, ha nagyon feldühítik, minden aljasságra képes fizikilag és lelkileg is.

Elnézést a Skorpióktól, nem vagyok elszállva én sem az Oroszlánoktól, mert csomó tulajdonságukat ki nem állhatom, és valamiben jobbak a Skorpiók, sokkal mélyebb, intuitívebb emberek, a gyakorlatból merítettem a példákat.

2010. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

*míg az meg se érdemli.

:)

2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!