Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi, mérleg nő-működhet...

Szűz férfi, mérleg nő-működhet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha csak kicsit értenétek az asztrológiához, nem kezdenétek összeillőségről hülyeségeket beszélni...


Az asztrológiában mikor valakinek születési horoszkópot állítanak fel, számít a PONTOS születési dátum (óra/perc/másodperc) és a születési hely. Arról is megoszlanak a vélemények a "szakmán" belül, hogy az számít születési időnek, mikor a baba elhagyja a szülőcsatornát, vagy mikor először felsír ?


Na most ha tovább nézzük, miből is tevődik össze egy horoszkóp: a nap-jegy adja a személyiség 20 %-át, az aszcendens is kb ugyanennyi, a hold, mars, vénusz, merkur valamivel kisebb arány, jupiter, neptunusz, plútó még kevesebb... na de ezeknek a bolygóknak a fényszögek, az egymáshoz viszonyított elhelyezkedés, a házak erőssége,súlya megint csak más-más hangsúlyt ad. Folytassam tovább ? És még csak a jéghegy csúcsán ülő első hópelyhet érintettük.


Az emberi természet,a személyiség jegyei és a viselkedésminták soha nem redukálhatóak le egy bulvárlap fél mondatos "horoszkópjára".


Ennek alapján igen, a szűz-mérleg kapcsolat igenis működhet, ahogy az én ikrek-skorpió kapcsolatom is működik, mert a lényeg mindig a részletekben van.

2010. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Ha csak kicsit értenétek az asztrológiához, nem kezdenétek összeillőségről hülyeségeket beszélni..."


Jóslásról és Jövőbelátásról beszélsz, majd még te próbálsz másokat lehülyézni?

Pontosan ez a baj veletek, hogy BÁRMI, ami nyomtatott írásban fennmaradt, azt ti automatikusan bizonyított TÉNYNEK veszitek.

Ugyanez van az alkímiával, numerológiával, fekete mágiával és a többi téveszmével.

Attól a ponttól pedig, hogy mézesmadzagként felaggatod részletekkel, a téveszme átlép Áltudományba.

De csak gyöngyöt szórok neked, mert amiben hinni akarsz, azt igaznak is fogod hinni, ezt hívják öngerjesztő és önbeteljesítő folyamatnak.

2010. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Jól van, azért ennyire ne durvuljon már el a helyzet...Én nem a napi-heti-stb. horoszkópban hiszek, mert annak tényleg semmi értelme.De igenis az általános jellemzésnek van alapja!Eleinte én sem hittem el, de érdekes módon mindenki, akit ismerek, olyan, amilyennek leírják.Ez mind véletlen lenne?Szerintem nem.Amúgy nem érdekel, hogy lehülyéznek, én ebben hiszek, és kész.Azért nem kell ideirkálni, hogy jobb színben tüntesd fel magad, mint mások.Akkor ne írj ide.Ennyi
2010. dec. 6. 09:22
 24/32 anonim ***** válasza:
Hát ha már itt tartunk akkor te higyjél a horoszkopban amelyik ha eső van is szép időt mond ,vagy mutat,nekem már többször sok pénzt jósolt,de soha sem kaptam sehonnan,sőt még sokat költöttem loto-ra hátha bejön de semmi,na igy kell hinni abban amit mondanak.
2010. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Álom és esős idő!!!!!!!!
2010. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Előző, elolvastad ezt a mondatomat?:

"...Én nem a napi-heti-stb. horoszkópban hiszek, mert annak tényleg semmi értelme.De igenis az általános jellemzésnek van alapja"

Nem vitatkozok tovább, mindenki azt hisz, amit akar.

2010. dec. 6. 13:38
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem rám is és a legtöbb ismerősömre is illik a horoszkópjának bizonyos része. Meg mások horoszkópjának bizonyos része, esetleg nagyobb része is. Mondom, rám 100%-ig illik a mérleg jellemzése (legalábbis amit utoljára olvastam), csak épp nem mérleg vagyok.
2010. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, az nem tűnt fel neked, hogy egyedül a 00:49-es hülyézett le másokat?

Milyen érdekes, mégsem őt durrogod le, mert ő veled azonos véleményen van.


A kettős-mérce alapvető defekt az ezotériásoknál, ezen nem is akad már ki senki, de legalább egy kicsit lennél következetes.

2010. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Én nem durrogtam le másokat se, csak az volt a kérésem, hogy aki csak azért ír, hogy lehülyézzen, az ne is írjon inkább.Ő legalább komolyan vette a válaszadást...
2010. dec. 6. 16:19
 30/32 anonim ***** válasza:
kizárt, a csajok nem csípik az idiótákat
2010. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!