Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igaz a rátok vonatkoz...

Mennyire igaz a rátok vonatkozó jegyelemzés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szóval akkor csak én vagyok a legjobb :D
2010. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok. Akaraterős, művészi vénával (festek, rajzolok, fotózok), jók a szónoki képességeim, imádok utazni, és mindig elérem valahogy, hogy az legyen, amit én szeretnék. Ha valamiről úgy érzem, megéri harcolni érte, fejjel rohanok a falba, és addig megyek, amíg el nem érem a céljaimat.
2010. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok, és ha látok valahol ilyen horoszkópos elemzést mindig megnézem/elolvasom, fura de mindig igazat írnak rólam :) persze van mikor 1-2 mondat vagy szó nem tartozik vele de összességében mindent elmond ami rám igaz.
2010. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az én horószkópom szűz, de nem nagyon jellemző rám. Nem vagyok túl komoly, nem vagyok tisztaságmániás, és eltudom engedni magam társasában, nem idegeskedek állandóan stb.:)
2010. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14:44 vagyok

Egyébként az aszcendens nem tudom, hogy hogyan befolyásolja a dolgot, annak is lehet szerepe, csak ahhoz szül. időt óra:percre tudni kell (és én nem tudom sajnos).

2010. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha valakire illik, az a véletlen, vagy egy kókler asztrológus műve. :)
2010. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mérleg vagyok és abszolút illik rám a jellemzés, a rossz és jó egyaránt :)

Mindig a harmóniára törekszem, egyszerűen képtelen vagyok elviselni, ha nincs körülöttem szeretet, béke és boldogság, viszont az értelmes vitákat szeretem.

Kreatív ember vagyok, többféle művészeti ággal foglalkozom, és nyílt, mosolygós ember vagyok,aki elrejti a fájdalmát, nehogy megrontsa a Szeretet és Szépség Világát - keserű mosoly.

Ez eddig szép és jó volt, azért tisztában vagyok a negatív jelzőkkel is. Tényleg elképesztően lusta vagyok, nem tudok nemet mondani, túl sokat számít nekem, hogy mit mond a külvilág. Amit sikerült magamban többnyire legyőznöm, az a külső iránti előítélet. még küzdök vele, de mivel szeretem az embereket, jól megy :)

2010. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Skorpió fiú vagyok.

Nagyon igaz ráma jellemzésem.


Bosszúálló vagyok,Irányító egyéniség,karizmatikus és titokzatos.

2010. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Santen-nek szertnék üzenni...


...bár nagy király az oroszlán, viszont van egy jegy amit még ő sem tud uralni, és ebben a megvilágitásban már nem is akkora király. Nagy az arca az oroszlánnak, de csak amíg be nem alázzák... :D


A jegyem nem árulom el ez alkalommal, de elmondhatom hogy nagysokminden igaz rám a részletes elemzésből, a többi neveltetés, környezet kérdése volt.

Erős jellemnek ír le, olyannak aki tudja ki ő. Minden esetben objektív vagyok és segítőkész. Imádom az embereket, de utálom azokat akik beképzeltek a semmire. Önálló és független vagyok, liberális beállítottságú.

Ami nem igaz az az hogy érzelmi "analfabéta" lennék. Vannak érzéseim de csak azokkal osztom meg őket, akik kivívták a tiszteletem vagy a barátságom. Ami szintén nem igaz esetemben, az hogy ambiciózus lennék, annak ellenére hogy bak az aszcendensem. Ez probléma is nálam. A másik prob., mivel a marsom a kosban van, és a plutóm a skorpióban, ha harcba szállok bármilyen célért, hatalmas energiát fektetek bele és addig nem engedek még az ellenfelem össze nem roppan. Mint a bulldog amikor ráharap valamire. Pl. képtelen vagyok egy vitából, csak úgy kiszálni.


Nagyjából ennyi lenne.

2011. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!