Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igaz a rátok vonatkoz...

Mennyire igaz a rátok vonatkozó jegyelemzés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elsősorban az európai jegyelemzésre gondolok, de más elemzésről is lehet véleményt írni ( kelta, héber, indián zodiákus stb.)
2010. nov. 18. 13:38
 2/19 anonim ***** válasza:
én azt utálom, hogy a szüzekre ráragasztották a "tisztaságmániás" és a "takarításmániás" jelzőt, holott ez egyáltalán nem igaz, hogy ha meglátok egy szöszt rohanok a söprűért és idegbajt kapok...
2010. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaz. Egyszerűen király vagyok! :D
2010. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Saten te szűz vagy?

:-)

2010. nov. 18. 13:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát nem inkább kanos :D De amúgy oroszlán :)
2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok, jó a humorom mindig nevetek, erős az igazságérzetem, durván őszinte tudok lenni, hirtelenharagú vagyok. Szerelemben hűséges, de flörtölős is, nagyon szeretek utazni, vonz minden kultúra, zabálni is szeretek, kedves vagyok, van színészi vénám. Szerintem 80%ban illik rám, 20 %ban viszont skorpiónak érzem magam, az irányítást illetően.
2010. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok (az asztronetről fogok idézgetni).


+Nem szereti a kötöttséget

+hajlékonyság és a sokoldalú érdeklődés jellemző

-nyughatatlan természetű

+Hajlik rá, hogy gúnyolódjon

+Sok esetben ez a kicsit fölényes modor érzékeny belsőt takar, és voltaképpen saját bizonytalanságát szeretné palástolni fölényeskedésével

-hamar megkapja a bélyeget: pletykás

+állandóan változatosságra törekszik

+azt akarja, hogy mások is élénknek, szellemesnek, intelligensnek tartsák (de ez szerintem mindenkire igaz)

+Hibája, hogy minden csak addig érdekli, amíg az újdonság erejével hat, így aztán mindig valami újabb ötlet vagy feladat elviszi a régitől, még mielőtt annak a végére jutna

-Jó kommunikációs, előadói, tanári és írói adottságokkal rendelkezik

-Elsőrangú kereskedő, mindig megérzi az üzlet lehetőségét

+szétszórtság, felületesség, következetlenség

-megbízhatatlanság jelentkezik

-A fantáziája túl élénk, ezért hajlamos füllenteni

+sok dologról tud keveset, semmiben nem mélyed el


9 db +

5 db -


Nagyjából jellemző, de azzal a kommunikációs dologgal nagyon mellé lőttek, pedig elvileg az az egyik legjellemzőbb dolog a jegynél.

2010. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Hali! én ikrek vagyok, nekem bejött a kommunikációs jellemzés, amiről az előző ikrek írt. újságíró a foglalkozásom :)

jah, 10 éve vagyok együtt a férjemmel, aki skorpió - az asztrológia szerint mi csak röpke kufircra jöhetnénk össze :)

szóval van amit jellemzőnek talál magára az ember, van, amit nem. és nagyon sok jellemző nemcsak adottság, hanem szándék kérdése is.

2010. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én bak vagyok, részben igaz de nagy hülyeség, hogy munka mániás vagyok csak a pénz érdekel...érdekel a fenét, az csak egy papír darab.


Ami talán kicsit jobban igaz rám az a japán horoszkóp ami nem pontos születési dátum szerint van hanem év szerint.


"Shiroku - Zöld fa


Jellemzője: Független, határozott, hipnotikus tekintetű, meggyőző képessége rendkívüli. A kemény stílus gyengéd lelket takar.

Munka: Ha főnök, lojális a beosztottjaival, támogatja, és kiváló teljesítményre ösztönzi őket. Kreatív, de amikor nagyobb stressz éri, kapkod, és képtelen a részletekre figyelni.

Szerelem: Vonzó, sármos személy, akinek mély a tekintete, és ártatlan a mosolya. Egyszerre ördögi és angyali, ettől olyan ellenállhatatlan. Hisz az igaz szerelemben és a romantikában."

2010. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én skorpió vagyok és szinte már ijesztő, hogy az általános jellemzésnek és a részletes jellemzésnek is minden szava igaz rám. :S (ezért nem is emelek ki semmit, mert elég elolvasni, minden szó igaz és sok lenne :D) Hihetetlen, hogy ennyire megfeleljek a csillagjegy tulajdonságainak.

Vérbeli skorpió lettem. :D

19L

2010. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!