Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas+Skorpió =?

Nyilas+Skorpió =?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én írtam neked utoljára: anyósom skorpió és bika, ég és föld, olyat oda tud csípni, hogy ihaj, de szerinte én vagyok a "dúvad" soxor.

:P

2010. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

*én bika

:-)

2010. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Apám nyilas, anyum skorpió! 35 éve boldog házasok pedig még nem is egy országban születtek és laktak!
2010. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok.A nyilasok vonzódtak hozzám én viszont nem kezdenék velük kapcsolatba.Nem tudom igazából,miért...nem jön be a stílusuk.Azt hiszem,számomra túl bohémek.
2010. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok.Nincs meg benne a hevesség???Néha komolyan azon csodálkozom, hogy a férjem kibír, ha rámjön a dili.Mindent lehet rám mondani, de azt végképp nem, hogy egy nyugodt természet lennék:)))
2010. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én speciel nem bírom a Skorpiókat a simliskedéseik miatt, Nyilasokat inkább irigylem a rugalmasságukért, merészségükért.

:)

2010. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Skorpió vagyok,az egyik legjobb b.nőm nyilas volt,a testvérem akivel nagyon kijövök Nyilas,életem legnagyobb szerelmei mind Nyilasok voltak.Ennek ellenére azt mondom a skorpió 1000xer jobban szereti a nyilast-és ezért beleörül a kapcsolatba -mert a nyilas-lerázza magáról. de előfordult már h betegesen féltékeny nyilassal is találkoztam.-akkor meg a skorpió menekülne-nekem nagyon nagy szerelem még a mai napig is egy nyilas srác-de csak azért mert nem lehet az enyém.Igazi lelkitársunk a Halak-ezt hiddjétek el.
2010. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

utolsó teljesen igazad van. az én skorpióm még mindig nem adta fel, egyfolytában nyomul pedig már szakítottam vele és 1000szer elküldtem a fenébe, mégis olyan féltékeny mindenkire, folyamatosan keres, és ha nem találkozom vele vagy megbántom valamival, vagy nem úgy van ahogy ő gondolja akkor azonnal robban a bomba és sérteget és durva lesz.

nagyon ragaszkodó és szerelmes de én már rég máshol járok, nem enged szabadon. tényleg nem engedi hogy lerázzam.

2010. dec. 18. 10:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem éppenséggel a skorpió pasim rázott le magáról, mert nem bír a hormonjaival :D soha többet skorpiót, hazug svindlerek.
2011. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!