Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és iker férfi milyen...

Rák nő és iker férfi milyen együtt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

az édes hármas


amúgy ikrekre gondoltál, a horoszkóp pedig baromság :D

2010. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, linkelj képet, akkor megmondom.
2010. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy társaságkedvelő, és egy otthonülő, egy szellemi beállítottságú és egy érzelmi alapokon álló személy közötti kapcsolat, valószínűleg kevés ahhoz, hogy megalapozzon egy házasságot, de egy jó barátságot ígér. Egymás megértéséhez adottak az előfeltételek, csakhogy azok elég bizonytalanok. A Rák túlságosan házias, állhatatos és birtokló az Ikrek számára, még akkor is, ha odavan személyisége varázsáért és humoráért. Igen, az Ikrek életkedve, sokoldalúsága, mozgékonysága jó hatással van a passzív Rákra, de fordítva ez sajnos nem igaza. Az Ikreket ritkán érintik meg Rák lelkében lakozó mély érzések.


[link]

2010. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rák vagyok, de egy percig sem bírok otthon ülni!!!
2010. nov. 15. 22:08
 5/8 anonim válasza:

szerintem ha barmi problema is lehet az abbol fakadhat csak hogy ha mindket fel beleeli magat azokba a baromsagokba amiket a horoszkop keszitok firkantanak es elkezdenek ugyanugy elni cselekedni mint amiket a horoszkopok javasolnak

ha ezektol az idiotaktol vagy sarlatanoktol eltekintunk amiket osszehordanak a horoszkopok akkor gyumolcsozo lehet egy rak - iker kapcsolat is ugyanugy mint egy hal - szuz avagy egy skorpio - vizonto

capisco????


csak gondoljatok ket fontos dologra


barkirol is legyen szo teljesen mas a leirasa tulajdonsagai stb.. a normal vagy a kinai vagy pl a kelta horoszkopba - es akkor vajon en ki is vagyok melyiknek higgyek?

masodszor pedig az emberiseg joval komplexebb semmint be lehetne szoritani 12 csoportba


ugyhogy rak-iker par ne olvassatok idiotak horoszkopjait es jo lesz a kapcsolatotok

ha pedig nem akor az nem a horoszkopokon fog mulni

2010. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szar. A rák nő állandóan bélyeget gyűjt, az iker férfi pedig tipikus hegymászó. Hagyjátok abba, míg nem késő!
2011. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nem rák vagy, hanem egy...
2011. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"rák vagyok, de egy percig sem bírok otthon ülni!!!" Te kis Marco Polo! Valami nem stimmel. Menj el tengerésznek.
2011. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!