Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos Szaturnuszosok! Nektek is...

Kos Szaturnuszosok! Nektek is mindig az utatokba áll valami ami meghiúsít?

Figyelt kérdés

(Főleg ha a Jupiteretek a bakban van.)


Kortársaimmal azt beszéljük, hogy mind megéltük valamiben, egyesek több életterületen, mások csak egyben, de mind megéltük, hogy "semmi sem sikerül, és bármit csinálunk, ha fejreállunk, az sem elég"


Nálam pl rengetegszer van olyan, hogy rutinfeladatoknál, mikor már majdnem a célban vagyok, történik valami és annak ellenére hogy én mindent megtettem mégsem sikerül. És az ellen már nem tudok tenni semmit.


Másnál is van ilyen akinek kosban van a Szaturnusz?


Hogyan lehet ezt feloldani?


okt. 18. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem feltetlen onmagaban a Kos Szaturnusz, sejtem, hogy mi, muti a kepletedet :)



40F truecel

okt. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Anonymuska válasza:
51%
Tényleg nem jó valakit a napjegye alapján megítélni. Ez olyan mint az autómárkàk, alfa romeo bol is van nagyon megbízható típus de pl Toyota bol is van egy örök átok.
okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, és nincs Kos Szaturnuszom azonban a Szaturnusz szenmben áll a születési uralkodómmal ami a Jupiter és nem a Kos jegyét érinti
okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Jupiterem a Bakban van. Olyan érzés mintha folyamatosan kasztrálnának! Mintha az álmaimról, vágyaimról kéne lemondanom, mert visszaszűkül az aminek tágulnia kellene! Nagy szerencse a nagy szerencsétlenségben. Nem tudom értelmezni! 😵😭
tegnapelőtt 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van nekem szemben áll a Jupiter a Szaturnusszal
tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


Igen, érzésre ez lesz az...😖

tegnap 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Megvan? És olyan mintha nem eresztene! Akármit is csinálsz, akárhány éves is vagy.

Lassan egy pirítóst se merek elkészíteni!

ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!