Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kapaszkodsz? Indulhat a great...

Bálvány kérdése:

Kapaszkodsz? Indulhat a great reset?

Figyelt kérdés
A Plútó pár hét múlva (20 évig) a Vízöntőben. A Szati is megindul. Kezdődhet a great reset?
okt. 18. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Csak remélhetjük.
okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindig van great reset helló.
okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Tőlem indulhat. Már mindent és mindenkit elveszítettem az utóbbi hét évben, tőlem nincs mit és kit elvenni senkinek.

Féljen az,akinek van félnivalója...

okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi!


Az atombombákat már leporolták hozzá


Már csak az ostoba nép behülyítése hiányzik hozzá


De már ahhoz sem kell sok

okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fárasztó már, hogy minden héten világvége van.
okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Felőlem kezdődhet.

Nincs aki igazán fontos számomra.

Nincs aki számára igazán fontos vagyok.


Kezdődjön!

Pontlesz@rom!

okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már épp ideje.

Ezek az évek a rohadék bakban olyan pusztulat sz!rok voltak mint annak a rendje.


Kell már az a szabadság a rabság után...


De remélem TÉNYLEG változik valami, mert már évek óta ezt regélik az asztrológusok, és semmi...

okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja és NAGYONNAGYON remélem, hogy az emberek végre rájönnek, hogy a kapitalista nyereszkedők rabszolgának használják ki őket, meg a sikerorienráltságukat, munkaalkoholizmusukat, és pénzéhségüket, még a sima szerény tisztességgel megélni akarásukat is.

És leéltek egy életet amit végigdolgoztak VALAKINEK, de nem maguknak, mert ha kerestek is valamit, szabadidejük nem volt, hogy kezdhessenek is vele valamit.


Csak azért aggódom, mert valaki még mindig ez a bak munkamániás hozzáállása van, és rengeteg olyan ember van, aki nem tud mit kezdeni a szabadságával (!!!) Sőt! Van aki FÉL TŐLE!

Mert annyira bedarálta a "munkáért-élek", hogy azt hiszi, ha nincs munka, akkor belehal...

NA. EZ a tragédia.


(Bocs tudom ez már off...)


By #7

okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz könnyű átmenet gyerekek, mondhatnám, hogy kvaxar lesz, egy igazi rémálom, szóval én abszolút nem várom..

Olyan, mint a Magyar Péter "jelenség", csak globális szinten felforgató egészen a padlóig..majd milliók fognak megindulni a vélt, vagy valós csak elvett szabadságukért, nemcsak migránsbefogadó országoknál, hanem kontra, onnan-ide, ahol majd újabb területi konfliktusok,forradalmak fognak kitörni és eszkalálódni..

Aztán a vízöntő valamiféle összefogásra buzdít ugyan (egy gyermeki szinten, ami először állati, mert a Pluto felhozza), de még masszívan támogatja is a modern technológiát és jövőre jön a cdbc, digitális személyi, ai más fajta felhasználása,terjedése, akár fegyverrendszerek kiépítésére, kibertámadásokra és még sorolni lehetne..


A bak egy felelősségvállalási időszak volt.. tény, hogy nagyon zárt, de ha a mostani állapotokat nézzük, nem úgy tűnik, hogy bárki komolyan vette volna..


nekem pl. teljes lakhely és karrierváltást jósol, amit már érzek is, hogy mennem kell..30 éve lakok itt ahol.. Szóval ha valaki a jövőben oltatlan, jeltelen kis közösséget építene, ahol nyugodt környezetben lehet szabad levegőhöz jutni és eléldegélni, akkor ne habozzon itt megosztani..köszi..

okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 kb. én is erre számítok.
okt. 19. 17:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!