Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy lehet képes...

Melyik jegy lehet képes "megenni" egy oroszlánt? Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi volt a bajotok a kérdésemmel. Már láttam hasonló skorpiós kérdést, nagyon informatív volt,és kedvesnek látom a kérdésfeltevés módját.

Érdekelne, hogy az oroszlán haveromat milyen csaj tudná kordában tartani, de túl szokványos így megkérdezni, és nem is feltétlen barátnőről, inkább csak haverlányról lenne szó. :)


2010. nov. 4. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy rák bárkit képes megenni.
2010. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a rákok gyengék és érzelmesek.
2010. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy oroszlánt máshogy kell megenni mint más jegyeket, mindnek megvan a maga fogyasztási módja. Az oroszlánnak bókolni kell, mert ostoba, és bármilyen dícséretet bevesz a gyomra. Attól pedig egyenesen felkínálja magát fogyasztásra, ha a beosztásánál magasabb rangon szólítod, pl oroszlán rendőrnek tisztelt ezredes úr-bármit tehetsz vele ezután. De ez csak példa. Ha mindezek után még beszélteted is magáról és közben csodáló tekintettel meredsz hőstetteire,melyeket felnagyítva megismételsz neki, észre sem veszi, hogy mint apró falatokat emeled épp a szádhoz, sőt, élvezi is. Ennyi.
2010. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van más jegy is, ami szó szerint így megeteti magát?:D
2010. nov. 4. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A skorpió még az oroszlánt is megeszi :)
2010. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindet meg lehet enni, csak nem mind finom falat. Melyikre vagy kíváncsi?
2010. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a 3. hozzászóló tényleg rátapintott a lényegre. Én is oroszlán vagyok, és ha nekem bókolnak így, úgymond elolvadok... :)
2010. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skorpió,mert ravaszabb.Egyébként egy oroszlánnal könnyű elbánni,ha az arcába dicséred,aztán pedig hátba támadod.Sejtése se lesz arról,hogy ki lehetett.Szóval add meg az oroszlánnak ami egy oroszlánnak jár,és azt csinálsz vele amit akarsz!
2010. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!