Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A csillagjegy miatt vagyok...

A csillagjegy miatt vagyok sikeresebb?

Figyelt kérdés

Oroszlán csillagjegyben születtem, a legjobb barátnőm szintén. Mindketten kitartók, intelligensek és sikeresek vagyunk, még a legtöbb férfinél is sokkal jobban teljesítünk az élet számos területén.

Halak, rák ismerőseink fele ennyit sem érnek el. Vajon a csillagjegynek van erre hatása?


okt. 15. 06:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Van valamennyi hatása a Napjegyünknek az életünkre, persze. Nem az egész életünk határozza meg, de a személyiséged markáns részét nagyon nagy részben.



Azt mondták sok-sok éve tudósok, hogy az ember személyét 3 fő tényező alakítja: 1. Genetika, 2. Neveltetés, 3. Csillagjegy

okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bálvány ***** válasza:
74%

Igen, Te tényleg oroszlán napjegyű lehetsz. A nagy arc megvan hozzá.

"Halak, rák ismerőseink fele ennyit sem érnek el."

F*sza kocsi, fullos lakás gondolom megvan. A Halak, Rákok meg gondolom 3 gyerekkel a panel garzonban kucorognak.

okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az asztrológia nem így működik - ha érdekel a "logikája" (és most nem arról írok, hogy igaz-e vagy sem). Van a Napnak a jegye, és azon kívül még a többi bolygó és egyebek (aszteroidák, matematikai pontok), amik különböző házakban (azaz életterületeken) állhatnak mindenféle jelentésű fényszögeket bezárva. Ezek pedig leírják azt, hogy milyen személyiséggel vág bele az ember az életbe, amibe beletartozik az egyes által említett genetika, azaz tehetségek és hátrányok és a családi minták is. Aztán jönnek majd a mindenféle tranzitok, amik jelezhetnek életeseményeket erre a születési képletre vetítve, amik szintén hatással vannak az egyénre. ÉS még a szabad akaratnak is helye van. Tehát élete során sem marad tök ugyanolyan, mint amikor megszületett. Az asztrológia szerint tehát nem 12 féle ember van, akik tuti ilyenek meg olyanok, hanem mindenkiben mindegyik jegy keveredik különböző arányban, és hát mindegyik jegynek vannak jó tulajdonságai és rossz tulajdonságai. De mindez nem az egyéb tudományokon kívül létező hatás, hanem azt mondja, hogy ugyanolyan leírója egy embernek, csak kb. úgy, ahogy mondjuk a genetikus vagy a pszichológus is ugyanazt az embert vizsgálja, csak másik szemszögből. Mint amikor mikroszkóppal nézel valamit vagy behunyt szemmel tapogatod ugyanazt a tárgyat... Szóval az asztrológia elmélete szerint, ami "fent az lent", azaz mivel a világunk részeként létezünk, a csillagokból kiolvashatóak a földi dolgok. De nem külön létezik a többi önismereti eszköztől, hanem egy másik szemszöget jelent. És nem az asztrológia okozza, hogy milyenek vagyunk, hanem kiolvashatóvá teszi az életünkben megjelent okokat.


A Nap meg az asztrológiában az Oroszlánban uralkodik, merthogy minden jegynek van egy uralkodó bolygója, aki azt "megszemélyesíti". Tehát abban a legerősebb. A Nap az apát, életerőt szimbolizálja. Így az Oroszlán Nap magabiztosságot, szerencsét, lazaságot, életörömet, jó egészséget jelent, ugyanakkor lustaságot, az életben alanyi jogon elvárt királyi pozíciót (kényeztetés, anyagiak, dicséret). Na de nem minden Oroszlán napú személy ugyanilyen az asztrológia szerint sem, hiszen, mint írtam feljebb, egy csomó más összetevője lehet az egyén születési képletének. Ha meg bővebben érdekel az asztrológia, olvass utána.

okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Igazi nagyképű oroszlán vagy. Szerintem negyede annyit nem értél el, mint amennyit gondolsz magadról. Nem te voltál pár napja, aki a bakokba állt bele?
okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"még a legtöbb férfinél is sokkal jobban teljesítünk az élet számos területén"



Khm... az lenne siker, ha ezt a gondolkodást levetkőznéd.

okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen az oroszlán meg a nyilas ilyen "Istenek-kegyeltjei" jegyek.

Persze hogyha az ott álló dolgoknak nincsenek nehéz fényszögei pl szembenállás. Ugye azok belerondíthatnak...

okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Hat az Oroszlan Nap nem kitarto (hanem megtarto, hiszen fix modalitasu), sem nem intelligens. Az, hogy konnyen jonnek ossze neki a dolgok, szinte csettintesre, az pont a "kitartasat" assa ala.



40F truecel

okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Karma.
okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
4, Nem én voltam, de nem csodálom, ha valaki ezt tette. A bakok 99,99%-a alkalmazottként dolgozik, ergo nincs kitartása, csak sodródik az árral.
okt. 15. 17:21
 10/18 anonim válasza:

"A bakok 99,99%-a alkalmazottként dolgozik, ergo nincs kitartása, csak sodródik az árral."



Csakhogy a Bakok több mint fele vezető pozícióban dolgozik.


A hatalmas arcod alapján tényleg igazi oroszlán lehetsz,de vigyázz,mert az ilyen elszállt emberek szoktak rendre bazinagyot esni a magas lovukról!


Üdv

Egy skorpió

okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!