Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik eszi meg a másikat a...

Melyik eszi meg a másikat a skorpió vagy a szűz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Attól tartok, te eszel sok vicces sütit.
2010. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
háháááXD
2010. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem a skorpió
2010. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió. Kedves régi szűz ismerősömet, egy skorpió teljes mértékben "elragadta" Először csak abbahagyta a hobbijait, elhagyta a barátait, és mostanra már a családjával sem beszél. Hát mindenesetre nem semmi volt látni, hogy évek alatt egy barátkozós, sportoló, vicces, jóindulatú fiúból egy igazi öleb lett.
2010. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem egy szűz evett meg anno reggelire késsel (féltékenykedés) és villával (diktatórikusság).

Skorpió nő.

2010. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szűz. nekem egyszer volt két ismerősöm, az egyik szűz, a másik skorpió volt mindketten barátok voltak. aztán a szűz "kimarta".Mivel a szűzek, sokmindenkit megbántanak az éles kis nyelvükkel, és általában nem tudják elviselni a másik felet (skorpiót) egy idő után, és semmi ok nélkül vitázni kezd.

én is szűz vagyok és a legjobb barátnőm skorpió, de mi jól elvagyunk egymással, csak amikor összevitázunk mindig én jövök ki győztesen.Amugy ez emberfüggő.

2010. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez barátom csak azért van mert a skorpiónak is van lelke és inkább rád hagyja az ostobaságaidat. Okos enged szamár szenved.
2010. nov. 4. 13:40
 8/12 anonim válasza:

Egyszer fél évig nyírtuk egymást egy skorpióval, pedig szinte semmi nem volt köztünk, csak érdeklődés. Eléggé felőrlődtem benne lelkileg, de szerintem neki sem volt gyaloggalopp.


Intelligencia kérdése, hogy mennyire tudnak jól kijönni, de nem egy szerencsés párosítás. :)

2010. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Az összes horoszkóp akármicsoda 1 nagy átverés!Én magamat tudom adni bizonyítéknak,ugyanis én horoszkóptól függetlenül mindenkivel jól el tudok lenni,max nem beszélgetek az illetővel.

Egyszer beszélgettem egy egyetemistával és ő mondta,hogy a horoszkóp miatt van rosszban a szobatársával.A horoszkópom szerint én is rosszban lennék vele,de én mindenkivel el tudok lenni!

Ezen kívül a horoszkópokat gyártják.Kitalálják!

2010. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát éles kritikában hirtelen nem tudom melyik erősebb!
2010. dec. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!