Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Asszonyok! Nem asztrol...

Lányok! Asszonyok! Nem asztrológiai kérdés! Milyen csillagjegyű a férjetek vagy expárotok? Rendes ember vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem politikai kérdés:

Orbán Viktor jól teszi-e, hogy megregulázza az Alkotmánybíróságot?

Nem fogyókúrás kérdés:

Keményítőnapon ehetek-e uborkát?


[link]

2010. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Az volt férjem vízöntő: kiszámíthatatlan volt, sokat pörgött, falta az életet, menekült az érzelmei elől. A mostani párom rák jegyű: biztonságot nyújt, érzékeny, higgadt, jövőorientált, a szexben sokkal figyelmesebb.
2010. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
He,erről beszéltem :D megy a zöld kéz :P
2010. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Még írhattok!!!!


"Nem politikai kérdés:

Orbán Viktor jól teszi-e, hogy megregulázza az Alkotmánybíróságot?

Nem fogyókúrás kérdés:

Keményítőnapon ehetek-e uborkát?"


Első kérdésedre sajnos nem tudom a választ:(

A másodikra: szerintem ehetsz uborkát mértékkel krumpli mellé salátaként.

2010. nov. 3. 17:01
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a csillagjegyek után érdeklődsz, akkor az már asztrológia, kedves kérdező:)


A volt barátom vízöntő, egy aránylag humoros, roppant segítőkész ember, akinek nagyon értékeltem a különleges természetét (tényleg kirívó jelenség) mindaddig, amíg szaglászni nem kezdett utánam lépten-nyomon a féltékenysége miatt.


A mostani barátom ikrek, alapvetően rendes és szeretnivaló fazon, csak gyakran olyan alattomos módszerekkel képes zsarolni, amelyek hatására menekülnöm kell tőle. Kár, hogy a markában akar tartani, mert ezzel tesz tönkre mindent.

2010. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Az én párom Vízöntő, de látszik is rajta a különcség, a kedvesség,a humor, szóval imádom, ha Vízöntő, ha nem!:)
2010. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én és a férjem is halak vagyunk. Nyugodt,kedves, jó humorú,érzékeny, nyitott személyiség. Csak jót tudok róla mondani
2010. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az nem csillagjegytől függ, hogy valaki rendes ember vagy sem...
2010. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nekem volt már csendes, papucs halak.

Vad, zabolátlan vízöntő.

És érzéki de csapodár nyilas.

Válassz!:D

2010. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Vízöntő a párom, most jegyzett el :). Fantasztikus a humora, őszinte és nagyon magas az érzelmi intelligenciája. Mindent meg tudunk beszélni. Nagyon kíváncsi, emiatt olyan, mint egy két lábon járó tudományos szótár. Sokat olvas, tájékozott, nagyon jó memóriával. Féltékenység és némi "önteltség" is van bennek, hogy egy kis negatívat is mondjak :)
2010. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!