Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Asszonyok! Nem asztrol...

Lányok! Asszonyok! Nem asztrológiai kérdés! Milyen csillagjegyű a férjetek vagy expárotok? Rendes ember vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Oroszlán a férjem és nagyon rendes ember. Nem iszik, nem dohányzik, imádja a gyerekét és persze engem is.
2010. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

" Nem asztrológiai kérdés! Milyen csillagjegyű..."

pedig nekem annak tűnik.De válaszolok rá

Az exférjem oroszlán.Rendes ember volt,de teljesen más típus mint én,és valamiért nem tudtunk kijönni,így barátként elváltunk.A jelenlegi férjem mérleg.Vele 10 éve boldog házasságban élek.Ő is jó ember.Imádom a humorát,kedvességét,jóindulatát..

De szerintem ez független attól,hogy ki milyen horoszkópú. (én ikrek vagyok)

2010. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ma 19:02 vagyok

Az oroszlán volt férjem dohányzott,és otthon ülős,kicsit unalmas ember.De jó ember.

Mérleg férjem nem dohányzik,nem iszik,és imáf utazni,jól szórakozunk.mellette van élet...

2010. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Valószinű az ezo kategoriába azért nem irta.mert félt hogy sokan lehurrogják.Igazából nem ide való a kérdés,és ha nem asztrologiai kérdés,akkor milyen kedves kérdező?
2010. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
A férjem vízöntő, a szeretőm skorpió. Lehet hogy elválok a skorpió miatt.
2010. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Tinker Bell ***** válasza:

Bika


Megfogtam vele az isten lábát! Nagyon jószívű, kedves, szorgalmas, humoros, okos, de önfejű. Sokat segít (kérés nélkül is)a háztartásban. =o)

Ja... és SZERET!


Én vízöntő vagyok, ha ez számít.

2010. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az exem vízöntő volt, a férjem szintén vízöntő. Két teljesen eltérő egyéniség, semmiben nem hasonlítanak (hála az égnek :))! A férjem nagyon család centrikus, jószívű, imádja az állatokat... Amúgy elég rámenős üzletember, de itthon kenyérre lehet kenni. :)
2010. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az én exem bika és rendes ember, csak a pénzzel nem tud bánni, meg mindenben csak a megszokott utat hajlandó követni.
2010. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Nincs még férjem, és úgy gondolom, nem a csillagjegye fogja meghatározni, hogy milyen ember és milyen lesz a kapcsolatunk.

Csak pár példa a hírességek közül:

Bika jegyű (volt): Hitler, Galla Miklós, George Clooney...

2010. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Az élettársam skorpió csupa szív és lélek ember, jó a humora, segítőkész (bár kicsit lusta, de egy kis unszolásra bármit megtesz) rendkívül jó szerető.

Csillagjegy alapján a legtöbben azt mondják, hogy nem illünk össze, ugyanis én is skorpió vagyok, de ez a kapcsolat már öt éve tökéletesen működik.

2010. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!