Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpióhoz melyik jegy...

A Skorpióhoz melyik jegy passzol a legjobban? 15/L

Figyelt kérdés
Skorpió lányhoz?
2010. okt. 29. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Skorpió fiú?
2010. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem Bika fiú, vagy esetleg Rák. ami nehéz kapcsolatot eredményez, az a Vízöntő fiú páros, valamiért a Skorpió-Vízöntő páros nehezen jön ki, legyen tanár-diák, szülő-gyerek, vagy párkapcsolat. :)
2010. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
oroszlán
2010. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

oroszlán biztos, hogy nem... max. szexuálisan, bár nem tudom, hogy 15 évesen mennyire vagy képben. ha te vagy az a bizonyos skorpió lány akkor azt is eltudom képzelni, hogy képben vagy :) ( én is tipikus skorpió vagyok, 15 évesen már elég sok dolgot tudtam... ezvan.)


de gondolom, te párkapcsolatra gondolsz... ott a bika, egyértelmű :) ellentétek a skorpióval, de kiegészítik egymás... csak a féltékenység, ugye az elég erősen jelen van mindkét fél részéről. (tudom, mert nem egy bika csillagjegyű pasim volt már.) de egyébként nagyon jó kapcsolat.

illik hozzá még a szűz, rák, halak, bak

ezek közül csak a szüzet tapasztaltam... az is nagyon jó volt, a szüzekkel ki lehet jönni, uyganúgy, mint velünk csak meg kell találni a közös hangot.


egyébként, ha beírod a google-be, hogy skorpió nő ... férfi rengeteg találatot kidob :)

2010. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindent, csak Oroszlánt ne! :D
2010. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne ez alapján válassz párt. Én majd' 2 évig voltam 1ütt barátommal, aki bika volt. Szakítottam, mert meguntam.

Mostani barátom oroszlán, és hihetetlenül jól érzem magam vele, minden téren :) Vele még a jövőmet is el tudom képzelni :)

20/L

2010. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a skorpió lány,párkapcsolatra gondolok elsősorban:)
2010. okt. 30. 11:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Szűz????
2010. okt. 30. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:
rák
2010. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szűz passzol elvileg. Merthogy a víz jegyűek (skorpió, rák, halak) egymással is kijönnek jól, de a föld jegyűekkel (bika, szűz, bak) jól működő kapcsolatot tudnak kialakítani. A legkevésbé a levegő (ikrek, mérleg, vízöntő) illetve a tűz jegyűekkel jönnek ki (oroszlán, nyilad, kos).
2010. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!