Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudtok a Halak jegyű...

Mit tudtok a Halak jegyű férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
február 19 és március 20 között születtek. Ez az egyetlen közös vonásuk van, amiben a horoszkóp szerepet játszik :)
2010. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs belőlük 2 ugyanolyan (ahogy a többi jegynél ugyanez a helyzet).
2010. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dr Csernus is Halak!!!
2010. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én halak vagyok...

Tök rendes, okos, szenvedélyes és szeretem a sört, a Family Guyt és az autókat... Mi érdekel még? :) Ja, meglehetősen szőrös vagyok és szeretek lustulni.

2010. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok, de velem is ugyanez a helyzet, mint a 23:54-essel. Akkor ez most mi? Horoszkóp(kép)zavar? :D
2010. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rák is vízes jegy, mint a halak... Biztos ettől a hasonlóság. :)


Én egyébként olvastam a jellemzésem, és sok minden igaz rám abból, amit a halakra írnak. De úgy tudom, hogy az aszcendens is nagyon sokban befolyásolja a jegy tulajdonságait.


Mellesleg oroszlánokkal, skorpiókkal egyáltalán nem találom a közös hangot. De szűzekkel, halakkal és pár földi jeggyel nagyon jól kijövök. Szóval így nagyjából ennyit tudok magamról, mint halakról. :)

2010. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23:54 én pont így és én is halak :D
2010. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden érdekel :)
2010. okt. 31. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjem Halak...leirom milyen 55 évesen

nyafogos,-panaszkodos,-lusta, ..régebben nem volt ilyen..

ja és mellesleg...alkoholbeteg ..olvastam a személyreszabott horoszkopjät ,ez is benne van ,en skorpio vagyok,nem birom a lätäsät se... mär !!!!

2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

általában kedvesek,törődőek,emberiek,szellemesek,mozgékonyak,rengeteg nőt elvarázsolnak,mivel hihetetlenül jóindulatúak.Jellegzetes nagyon kellemes kisugárzásuk van.Például Dr.House-ból Wilson doki karaktere,George Harrison,vagy James Blunt( http://www.youtube.com/watch?v=zIEku7hNrt4&feature=channel_v..


Van egy réteg dilisebb,kiismerhetetlenebb Halak típus,amelyik durvának és keménynek tűnik.Például Csernus doktor,vagy az Annie Hallba Woddy Allen karakterje.

2011. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!